Haberler

İlk Sanal Savunma Sanayii Fuarı SAHA EXPO 2020 Başladı!

SAHA EXPO bugün katılımcılara sanal olarak kapılarını açtı. Türkiye’nin en büyük savunma sanayii fuarı olan etkinlik, sektörün ileri gelen 300’den fazla savunma sanayii şirketinin 400’ü aşkın ürününü gösterime sunuyor.

SAHA EXPO T129 ATAK Helikopteri

Dünyanın ilk sanal savunma sanayii fuarı olduğu söylenen bu etkinlik Baykar, TUSAŞ, Aselsan, Roketsan gibi onlarca firmanın inovatif ürünlerini sergiliyor. Ayrıca fuar birkaç günlük etkinlikler şeklinde olmayacak, etkinlik tümüyle 5 ayın sonunda bitecek.

SAHA EXPO fuarından, Baykar Akıncı

Katılımcılar fuarda Akıncı’dan TB2’ye yerli hava savunma araçlarını görüntüleyebilecek. Ayrıca TEI tarafından üretilen TJ300 ve PG50 isimli motorlar da bu etkinlik kapsamında ilk kez gösterime sunulacak.

Türkiye’nin önde gelen ateşli silah üreticilerinden Sarsılmaz da yeni silahları “SAR 762 MT” ve “SAR 127 MT”yi ilk kez bu fuarda sergiliyor. Makineli tüfekler, motorlar, insansız hava araçları ve çok çeşitli savunma sanayii ürününü içeren fuarın katılımcısı olmak için buradan kayıt olabilirsiniz. Mail ve telefon numaranızla aktivasyon sağladıktan sonra yerli ve milli savunma sanayii ürünlerini yakından inceleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu