Haberler

Galaxy Note Serisi İçin Yolun Sonu Görünüyor

Galaxy Note ile dünyada rakibi olmayan Samsung, akıllı telefon serisini sonlandırmayı planlıyor. Şirket yola katlanabilir telefonlar ile devam edecek.

Teknoloji devi Samsung, Galaxy Note serisindeki başarılı satışları Z fold serisine yönlendirmeyi amaçlıyor. Şirkete yakın kaynakların aktardığına göre Samsung, Note serisini sonlandırıp S ve Z serileri ile yoluna devam edecek. Şirket, Note serisindeki benzersiz kalem özelliğni S ve Z serisine de eklemeyi düşünüyor.

Galaxy Z serisi, katlanılabilir telefonların ilk örneklerinden. Şirket, piyasaya sürdüğü ilk telefonuyla çok fazla şikayet alırken; güncellenen Z2 modeliyle, bu sorunların kısmen önüne geçmeyi başarmıştı.

Ancak Galaxy Fold Z2, beklenen satış rakamlarını tutturamıyor. Fiyat etiketlerinin de yeni telefonlara rağbet gösterilmemesinin sebebi.

Ice Üniversitesi’ne göre  Galaxy Z Fold 3, ekran altı kamerası olan ilk Galaxy akıllı telefon olacak. Z Fold 3’ün “birçok yenilikçi teknolojiye” sahip olacağını söylüyor. Katlanabilir akıllı telefonun ikinci nesil Ultra İnce Cam (UTG) ekranı kullanması bekleniyor.

Kaynak

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu