Haberler

Amazon’dan İkinci Prime Day Etkinliği

Amazon her yıl düzenlediği Prime Day etkinliği ile alışveriş sitesinde binlerce ürünü indirimli olarak satışa sunuyor. Etkinlik, bu yıl ülkemizde 18 – 25 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirildi. Amazon, sürpriz bir şekilde ikinci bir Prime Day etkinliği düzenleyeceğini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Amazon Prime Early Access Sale etkinliği

Her yıl tüm Dünya’da ilgiyle karşılaşan Amazon Prime Day etkinliği, Temmuz ayında yapıldı. Ülkemizde diğer ülkelerden daha geç ve daha uzun süren etkinliğin ardından Amazon’un, alışveriş sitesindeki satışlarda %43 oranında artış yaşandı. Yılda 1 kez düzenlenen etkinlik için Amazon bu yıl sürpriz bir şekilde ikinci bir etkinlik düzenleneceğini açıkladı. Prime Early Access Sale isimli yeni etkinlik Ekim ayında düzenlenecek.

Amazon Prime Early Access Sale etkinliği

Amazon’un 2022 yılı içinde düzenleyeceği ikinci alışveriş festivali olan Amazon Prime Early Access Sale, tüm ülkelerde 11 ve 12 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Etkinlikle birçok kategoride binlerce ürün indirimli fiyattan satışa sunulacak. Ayrıca Temmuz ayında yapılan festivalle benzer şekilde birçok çekiliş yapılıp hediyeler dağıtılacak.

Amazon’un bu hamlesinin satışlarını artırmaya yönelik olduğu aşikar. Temmuz ayında düzenlediği etkinlikte aylık bazda satışlarını %43 oranında artırmayı başaran şirket, ikincil bir rekor satışın peşinde. Amazon Prime Early Access Sale etkinliği indirimlerinden yararlanmak isteyen kullanıcıların Amazon Prime ücretli abonelik modeline sahip olması gerekiyor. Prime üyeliğini ilk kez deneyimleyecek kullanıcılar için 30 günlük deneme süresinden yararlanabiliyor. Üyeliğin normal fiyatı ise aylık 7.90 TL.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu