Haberler

Limonhost Bulut Yedekleme Servisi

Bireysel ya da kurumsal tüm kullanıcılar için AWS güvencesiyle Acronis veri yedekleme alt yapısı sunuyoruz. Üstelik 1 ay ücretsiz deneme avantajı ile!

Dijital yaşamınız koruma altında!

Sağlam ve güvenilir yedekleme çözümü için AWS’nin gücünü kullanın. AWS’nin güçlü ve güvenilir altyapısı sayesinde Acronis Backup hizmetiniz için en güçlü bulut altyapılarından birini kullanmış olursunuz. Acronis Backup için özel olarak geliştirilmiş yönetim paneli sayesinde oluşturduğunuz yedeğe istediğiniz zaman dönebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda sizinleyiz.

Acronis Cyber Protect ile her türlü alt yapıya sahip sanal, fiziksel sunucunuzu yedekleyebilir ve herhangi bir felaket anında kullanıcı dostu arayüzü ile kolaylıkla geri yükleyebilirsiniz. 

Yedeklerim Nerede Saklanır?

Yedekleriniz Amazon S3 ortamında saklanır. Amazon S3 her yerden, her boyutta veri almak ve saklamak için oluşturulmuş bir depolama alanıdır. Amazon S3 yüksek oranda erişilebilir, hızlı veri depolama altyapısına erişim imkanı sağlar. S3 Standard depolama sınıfı %99,99 erişilebilirlik garantisi verir.

Acronis Backup Özellikleri Nedir ?

Yerel ve farklı lokasyonlardaki hem fiziksel hem de sanal sunucuları dosya bazlı olarak yedekleyen bir yedekleme servisidir.

Kullandığı Acronis Backup yazılımı hem Windows işletim sistemli sunucularda hemde Linux işletim sistemli tüm sunucularda sorunsuz bir şekilde yedeklerinizi güvenli bir şekilde almanıza imkan sağlamaktadır.

Acronis, hem sanal, hem fiziksel sunucuları yedeklemenin yanında, mobil ve bulut ortamlarındaki dosyalarınızın da yedeklemesini, depolama yönetimini, sağlamaktadır.

Acronis Backup sayesinde verileriniz bulut ortamında saklayarak verilerinizi her zaman erişilebilir ve üst düzey bir şekilde siber saldırılarına karşı koruma sağlarsınız. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Acronis Backup pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Acronis Backup ile tanımladığınız parolalar AES-256 şifrelemesi ile korunarak verilerinizin bulut ortamında saklarken ve aktarım yaparken yüksek gizlilik sağlanmaktadır.

Acronis Backup sayesinde kötü amaçlı etkinlikler gerçek zamanlı olarak tespit edilir ve durdurmak için etkileşimde olduğunuz her bir dosya kontrol edilerek tehditlerin tümünü engeller.

Acronis Backup hem şirketler tarafından hemde bireysel kullanıcılar tarafından tercih edilen bir depolama çözümüdür. Bir çok bireysel kullanıcı Acronis Backup satın almayı düşündüğünde kurulumu nasıl yapılacağı konusunda endişenlenmektedir ancak Acronis Backup ilk yedeklemenizi gerçekleştirmeniz için size çok kolay bir şekilde hangi işlemleri yapmanız gerekiyorsa adım adım göstermektedir.

Acronis Backup sayesinde aldığınız yedeklere internet bağlantısı olan her lokasyon ve cihazdan bir kaç tıklama sayesinde yedeklerinize ulaşabilirsiniz.

Verileriniz her zaman Acronis Coud Backup sayesinde güvendedir.

Acronis Backup sayesinde yedeklerinizi, günlük, haftalık aylık ve yıllık olarak verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

Acronis Backup sayesinde yedeklerinizi geri yükleme yaparken bir kaç adımda yedeklerinize erişim yapabilir ve hızlıca geri yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz

Acronis Backup hem Windows hem de Linux işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışır.

Acronis Backup sayesinde ilk yapay zekaya sahip fidye yazılım entegrasyonu ile birlikte verilerinizi Crypto Virüslerinden korumasını da sağlamış olmaktasınız.

LimonHost Bulut Yedekleme Servisi Paketleri Nelerdir ?

Web sitemiz üzerinden hızlıca satın alabileceğiniz 3 ay paketimiz bulunmaktadır.

Üstelik bu paketleri satın aldığınızda 1 ay ücretsiz kullanım hakkına da sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu