Haberler

Teknosa Ürün Kiralama Hizmetini Başlattı

Tüketiciği elektroniği ve pazaryeri şirketi Teknosa, ürün kiralama hizmetini başlattı. Kiralama hizmetleri sunan kiralabunu ile ortaklaşa çalışan şirket, internet sitesi üzerinden 200’e yakın ürün için kiralama olanağı sunuyor. Detaylar haberimizde.

Teknosa kiralama hizmeti

Ülkemizde hizmet veren en büyük elektronik mağazaları arasında yer alan Teknosa, Mart ayında yaptığı bir açıklama ile pazaryeri iş modeline geçtiğini duyurmuştu. Şirketten bugün yapılan yeni bir açıklama ile kiralama faaliyetlerinin de başladığı duyuruldu. Hali hazırda bu alanda çalışan kiralabunu ile ortaklaşa çalışan şirket, internet sitesi üzerinde ürün kiralamak isteyen kullanıcıları kiralabunu.com internet sitesine yönlendiriyor. Teknosa ve Kiralabunu İşbirliği hakkında Teknosa’dan yapılan açıklama şu şekilde;

“Tüketici elektroniğinde satın almak yerine kiralama imkânı sunan kiralabunu.com ile iş birliğine imza atan Teknosa, kiralabunu.com’un kiralama seçeneklerine teknosa.com ürünlerini de dahil etti. İş birliği kapsamında teknoloji odaklı pazaryerine dönüşen teknosa.com üzerinden ürünlerini seçen tüketiciler, doğrudan kiralabunu.com sitesine yönlendirilerek akıllı telefon, kulaklık, saat, oyun ekipmanları gibi birçok ürünü kiralayabilecek.”

Teknosa Stratejik Büyüme Alanları Genel Müdür Yardımcısı Doğa Oran ise Türkiye’de kiralama sistemini ilk olarak tüketicilerle buluşturan kiralabunu.com ile işbirliği yapmış olmaktan mutluluk duyurduklarını belirterek şu ifadelere yer verdi;

“Bütünsel ve kapsamlı bir deneyim için müşteri odaklı hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Kiralabunu.com iş birliğiyle müşterilerimizin seçili ürünlerde alternatif bir ödeme yöntemi olan kiralama hizmetini kullanarak, çok sevdikleri teknolojik ürünlere zahmetsiz ve esnek ödeme seçenekleriyle ulaşmasını amaçlıyoruz. İş birliğimiz ilk aşamada teknosa.com üzerinden başladı. İlerleyen dönemlerde Teknosa’nın mağazalarını da kiralama hizmetine dahil etmeyi planlıyoruz.”

Yapılan işbirliği ile birlikte kullanıcılar bilgisayar, akıllı telefon, giyilebilir teknoloji ve aksesuar gibi kategorilerde 200’den fazla ürünü kiralayabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu