Haberler

Toplantı odasının kontrolü artık tek bir dokunuşla Logitech Tap’ta

Son 5 yıldır yüksek kaliteli ve kullanımı kolay video konferans çözümleriyle pazarın değişmesine öncülük eden Logitech, yeni ürünü Tap dokunmatik panel ile toplantı odalarının karmaşasına çözüm getiriyor. Video konferansın ötesinde tüm servis sağlayıcılarla entegre çalışabilen Logitech Tap, uygun fiyatlı, Premium bir hizmet sunarak dokunmatik kontrol cihazlarının karmaşık ve maliyetli statükolarına meydan okuyor.

Bilindiği üzere toplantı odalarında kullanılan eski kontrol ara yüzleri, görüntülü görüşme servislerinin geldiği son noktaya kıyasla ideal olmaktan çok uzak. El kumandalarındaki onlarca düğme, takvimlerde yaşanan çakışmalar, kabloların fazlalığı derken toplantılar bir dizi beklenmedik ve istenmeyen durumla verimliliğini kaybedebiliyor. Bu anlamda Logitech Tap, önde gelen servis sağlayıcılarla tümüyle entegre çalışarak, 10.1 inçlik tek bir dokunmatik ekranıyla toplantı odalarındaki teknik sorunların hızla aşılmasını sağlayarak vakit ve iş gücü kaybının önüne geçiyor. Önde gelen video iş birliği servis sağlayıcılarının sezgisel yazılımı sayesinde tek dokunuşla başlatma, takvim oluşturma ve kesintisiz içerik paylaşımı gibi işlevler sunan Logitech Tap; Google Hangouts Meet Hardware, Microsoft Teams Rooms (eski adıyla Skype Room Systems) ve Zoom Rooms gibi büyük iş birliği platformu sağlayıcıları için önceden yapılandırılmış oda çözümlerinin de bir parçası konumunda.

Logitech Tap nelere meydan okur

Toplantı odalarındaki teknik zorluklar, örneğin görüntülü aramaların başlatılması ve uzaktan kumandanın yönetilmesi, konferans teknolojilerindeki ilerlemelere rağmen çalışanlara dert olmaya devam ediyor. Logitech Tap ise herhangi bir toplantı odasında video konferans bağlantısını ve kullanımını kolaylaştırarak toplantı salonlarında teknik konularda ayrılan vakti minimuma indirmeyi hedefliyor. Logitech Tap herhangi bir bilgi işlem platformu ve işbirliği uygulamasıyla çalışan, ancak neredeyse her bütçeye uyacak kadar uygun maliyetlerle kurulum ve kullanım kolaylığı sağlayan bir kullanıcı ara birimi olarak öne çıkıyor.

Logitech Toplantı Odası Çözümleri’ nin ayrılmaz bir bileşeni olan Tap, toplu konuşmalar için ideal olan bilgi teknolojileri dostu bir tasarımla, kullanıcılar için tek dokunuşla görüntülü arama kolaylığı sunuyor. Tap dokunmatik paneli de içeren Logitech Toplantı Odası Çözümleri, tüm gerekli bileşenleri tek bir pakette buluşturuyor: Logitech Tap dokunmatik kontrol cihazı, Google, Microsoft veya Zoom’ dan oda optimizasyonlu video konferans yazılımına sahip küçük bir bilgisayar ve Logitech konferans programı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.