Anasayfa » Google Cloud Black Friday İçin Hazırlanıyor

Makaleyi Paylaş

Haberler

Google Cloud Black Friday İçin Hazırlanıyor

Kohls ve Wayfair gibi mağazalar, daha fazla alışverişe dayanacak kadar sunucuya sahip olduğundan emin olmak için Google’un kapısını aylar öncesinden çalıyor.

Alphabet’in Google Cloud birimi, ABD perakendecilerinin dördüncü çeyrek satışlarında artış sağladı. Çünkü tatil günlerinde COVID-19 yasakları nedeniyle çevrimiçi alışveriş rekoru kırıyorlar.

Web sitelerini barındırmak ve veri depolamak için kullanılan bulut teknolojisi, bir çok perakendecinin e-ticaret işlemlerinin önemli bir parçasıdır. Ücretler genellikle site trafiğine sabitlendiğinden, etkinlikteki bir sıçrama birim için geliri artıracaktır.

Target ve Walmart dahil perakendecilerin koronavirüs endişeleri nedeniyle mağaza içi saatleri azaltacağını söyledikleri için tatil alışverişlerinin talebi daha da artırması bekleniyor .


Tharp, Google Cloud’un salgından zaten yararlandığını ve bazı perakendecilerin siparişleri yerine getirmenin en verimli yolunu bulmalarına yardımcı olmak için öngörülü algoritmalarını yıllar önce benimsediğini söyledi.

Kaynak

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>