Haberler

Geniş Görüş Açısı ile Hiçbir Detayı Kaçırmayın!

Logitech MeetUp, küçük konferans salonları ve toplantı odaları için tasarlanan ConferenceCam konferans kamerasıdır. Odanın tamamını kapsayan, süper geniş 120° görüş alanıyla MeetUp, her ayrıntıyı yakalar. Düşük sapmalı Logitech tasarımı mercek, Ultra HD 4K optikler ve üç kamera ön ayarı ile, üstün video kalitesi sunmanın yanı sıra, yüz yüze işbirliğini de geliştirir.

MeetUp’un entegre sesi, küçük odalarda ses dağılımına karşı iyileştirilmiştir ve sıra dışı bir ses deneyimi sunar. Yatay hedefli üç hüzmeleme mikrofonu ve özel ayarlı hoparlör ile, toplantılarınızda, üstün görüntü ve ses kalitesinin keyfini sürün.

Kablo dağınıklığını en aza indiren, hepsi bir arada kompakt tasarımla MeetUp, uzaktan kumanda ile sorunsuz kontrol imkanı sunarken, kolay kurulum için USB tak ve çalıştır özelliğini destekler. Ayrıca, hiçbir ayar gerektirmeden, kullandıklarınız da dahil herhangi bir video konferans yazılım uygulaması veya bulut hizmeti ile kullanıma hazırdır.

Daha fazla teknik bilgi için Hakan Uzuner tarafından yazılmış aşağıdaki makaleyi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.