Haberler

Yeni Nesil Logitech UC Kulaklıkları ile Tanışın

Logitech® H820e Kablosuz Kulaklığı, kolay kullanım ve konfor için tasarlanmıştır, açık ofisler ve çağrı merkezleri için idealdir. Kulaklık, 10 saate kadar geniş bant konuşma süresi ile masanızdan 100 metre uzaklığa kadar bağlı kalır. Ayrıca, gelen bir çağrı olduğunda görsel bir gösterge size bildirirken gelen çağrı LED’i diğerlerinin telefonda olduğunuzu fark etmesini sağlar.

Logitech® H650e Kulaklık; dijital sinyal işleme, akustik eko önleme, geniş bant ses, dinamik ekolayzer ve gürültü önleyici mikrofona sahip profesyonel bir kulaklıktır. Görüşmelerinizi mümkün olduğunca üretken ve rahat hale getirmek üzere tasarlanmıştır.

Logitech® H570e Kulaklık her daim konfor sunar. Akustik eko önleme ve dijital sinyal işleme (DSP) açık alandaki net görüşmeler için istenmeyen gürültüleri engeller. Şık, hafif tasarımı ve dayanıklı malzemeleri H570e’yi tüm gün takabileceğiniz anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.