Haberler

FixCloud S3 Object Storage çözümünü duyurdu!

Yüzde 100 yerli Ar-Ge ile geliştirilen yeni bir bulut servisi

S3 Uyumlu Nesne Depolama Çözümü ile Artık Fidye Yazılımlara Geçit Yok!

Kurumlar için veri merkezi, enerji, donanım, bakım ve yazılım maliyetlerini düşürerek bu servisleri kendi altyapısı ile her yerden kesintisiz ve hızlı ulaşılabilecek katma değerli servisler sunan FixCloud, yüzde 100 yerli Ar-Ge ile geliştirilen S3 Uyumlu Nesne Depolama ( S3 Compatible Object Storage ) çözümünü duyurdu.  

Özellikle KVKK kapsamında verilerini yurtdışına çıkarmak istemeyen; ancak bulut depolama teknolojilerinin esnekliğine, hız ve güvenliğine ihtiyaç duyan işletmeler için uygun bir servis olan  S3 Uyumlu Nesne Depolama ( S3 Compatible Object Storage ) çözümü,işletmeler için veri güvenliğinin yanı sıra aylık en düşük maliyeti sunuyor.

“Verileriniz Her Zaman Güvende!”

Yeni geliştirdikleri bulut servisi S3 Compatible Object Storageile ilgili bilgi veren FixCloud CEO’su Yılmaz Barçın, “S3 Uyumlu Nesne Depolama çözümü ile verileriniz her zaman güvende olacak. Özellikle son dönemde artan fidye yazılımlar başta olmak üzere siber saldırılara karşı işletmeleri koruyacak bu çözüm, FixCloud’un en yeni ve en kapsamlı çözümlerinden biri. Pek çok ürünümüzde olduğu gibi bulut tabanlı yedeklemenin en hızlı ve ekonomik olarak yapılmasını sağlayan bu yeni ürünümüz ile fidye yazılımlarına geçit yok” dedi.

Son dönemde artan fidye yazılımları ve siber saldırılara karşı etkin veri koruması sağlayan S3 Bulut Depolama Çözümü, Veeam Backup and Replication’a ( VBR ) entegre olarak çalışıyor.

Kullanıcılar, VBR v10 ile birlikte gelen ve yedeklenen sunucu verilerinin belirtilen gün kadar silinmesini, üzerine veri yazılmasını engelleyen, bu süre boyunca da sadece okunabilir şekilde saklayan Immutable özelliğini kullanıyor. Bu özellik sayesinde, müşteriler sunucu yedeklerinin bir kopyasını FixCloud ‘un Tier III Facility + Operation GOLD sertifikalı Türk Telekom İstanbul Veri Merkezinde güvenle saklayabiliyor.  

FixCloud Hakkında: FixCloud, 17 senedir Türkiye’nin önde gelen kurumlarına sistem entegrasyonu, sektörel iş çözümleri, network ve güvenlik çözümleri, altyapı ve tasarım operasyonları, danışmanlık, servis ve bakım hizmetleri veren TEAM Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından 2016 yılı başında kurulmuştur. FixCloud Kurumlar için veri merkezi, enerji, donanım, bakım ve yazılım maliyetlerini düşürerek bu servisleri kendi altyapısı ile her yerden kesintisiz ve hızlı ulaşılabilecek katma değerli servisler sunmaktadır. Hizmetleri ISO27001, TİB Hizmet Sağlayıcı belgelerine sahip ve ITIL süreçlerine uyumludur.

https://www.fixcloud.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.