Haberler

F1 2021 Duyuruldu: Türkiye Fiyatı 500 TL

F1 2021 oyunu bugün yayınlanan fragman ile birlikte duyuruldu. Oyunun fiyatı ise geçtiğimiz yıllardaki F1 oyunlarına nazaran bir hayli yüksek.

Geliştiriciliğini Codemasters’ın yaptığı yarış simülasyonu olan Formula 1’in yeni oyunu bugün duyuruldu. Electronic Arts’ın Codemasters’ı satın alması sonrasında çıkan ilk oyun olan Formula 1, bir çok güncellemeyi beraberinde getiriyor.

EA’nın oyunu geliştiren stüdyoyu satın almasından sonra bazı yenilikler geleceği oyun severler tarafından beklenen bir gelişmeydi. 16 Temmuz tarihinde raflarda yerini alacak olan oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

F1 2021 in Türkiye fiyatları ise cep yakıyor. Türkiye’deki oyun severler tarafından EA etkisi olarak nitelendirilen fiyatlar ise PC tarafında 419,99 TL, konsol tarafında ise 499,98 TL olarak belirlendi. Bu fiyatların standart sürüm oyun için geçerli olduğunu da belirtelim. Deluxe paketleriyse PC’de 529,99 TL, konsollarda 579,98 TL olarak açıklanmış durumda.

Eski oyunlara nazaran yapılan bu fiyatlandırma oyun severler tarafından tepkiyle karşılandı. Codemasters EA tarafından satın alınmadan önce oyunlarını ülkemizde yerel fiyatlandırma ile oyun severlerle buluşturuyordu. Ancak EA’ın yerel fiyatlandırmaya sıcak bakmadığını söyleyebiliriz.

Oyunla ilgili detaylı bilgiye oyunun Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.