Anasayfa » ÇözümPark Webcast Video – Online Eğitim – Bulut Temelli Uzak Çalışma Ortamı Nasıl Hazırlanır?

Makaleyi Paylaş

Haberler

ÇözümPark Webcast Video – Online Eğitim – Bulut Temelli Uzak Çalışma Ortamı Nasıl Hazırlanır?

Corona Virus (COVID-19) nedeni ile gerek global gerekse ülkemizde pek çok şirketin çalışma alışkanlıkları değişti. Bu noktada pek çok üreticinin farklı çözümlerini her geçen gün görebiliyoruz. Bizlerde bu ortamda sizlerin evden veya şirket dışından daha konforlu ve güvenli bir şekilde çalışmanızı sağlayacak ve bir o kadar da ekonomik çözümler anlattığımız bu videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu nedenle bu online eğitimimizde özellikle hızlı bir şekilde uzaktan çalışma konusunda şirketini hazırlamak isteyen bilişim çalışanları ve yöneticileri için bir içerik hazırladık. İçeriğin ilk bölümünde hızlıca yatırım avantajlarından bahsettik. Sonrasında ise tamamen uygulamalı olarak bir bulut hesabı nasıl açılır, network ve vpn bağlantısı nasıl yapılır? Şirket ortamınız ile bulut ortamını 45 dk içerisinde nasıl bağlayıp uzak çalışmaya hazır hale getireceğinizi bu eğitimde öğrenebilirsiniz.

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>