Haberler

ÇözümPark Webcast Video – Online Eğitim – Bulut Temelli Uzak Çalışma Ortamı Nasıl Hazırlanır?

Corona Virus (COVID-19) nedeni ile gerek global gerekse ülkemizde pek çok şirketin çalışma alışkanlıkları değişti. Bu noktada pek çok üreticinin farklı çözümlerini her geçen gün görebiliyoruz. Bizlerde bu ortamda sizlerin evden veya şirket dışından daha konforlu ve güvenli bir şekilde çalışmanızı sağlayacak ve bir o kadar da ekonomik çözümler anlattığımız bu videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu nedenle bu online eğitimimizde özellikle hızlı bir şekilde uzaktan çalışma konusunda şirketini hazırlamak isteyen bilişim çalışanları ve yöneticileri için bir içerik hazırladık. İçeriğin ilk bölümünde hızlıca yatırım avantajlarından bahsettik. Sonrasında ise tamamen uygulamalı olarak bir bulut hesabı nasıl açılır, network ve vpn bağlantısı nasıl yapılır? Şirket ortamınız ile bulut ortamını 45 dk içerisinde nasıl bağlayıp uzak çalışmaya hazır hale getireceğinizi bu eğitimde öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.