Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Outlook iki farklı bilgisayarda gönderilen mailleri görmek istiyoruz.

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,223 Görüntüleme
(@tanerselek)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar ;

Ofiste iki arkadaşız aynı info maili kullanıyoruz. ortağımın gönderdiği teklifleri ben göremiyorum benim gönderdiklerimide o göremiyor. gelen cevaplar ikimizde düşüyor ama gönderdiğimiz mailleride ikimizde kendi outlook umuzda görmek istiyoruz. Bunun için nasıl bir yol izlemeliyiz 

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..

Gönderildi : 24/06/2023 13:02
Konu Etiketleri

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32996
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

https://learn.microsoft.com/en-us/exchange/troubleshoot/user-and-shared-mailboxes/sent-mail-is-not-saved

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/06/2023 23:30

(@tayfuntech)
Gönderiler: 59
Trusted Member

Merhaba Hakan Hoca yanıtlamış ama arayüzden de aşağıdaki adımları kontrol etmeniz yeterli olur.

M365 Yönetim Merkezi’ne giriş yaptıktan sonra Ekipler & Gruplar>> Paylaşılan posta kutuları menüsüne giriş yapın. 

Bu menüden ilgili shared mailbox’ın üzerinde, Gönderilmiş Öğeler seçeneğini göreceksiniz. Düzenle butonuna tıklayın.

Bu posta kutusu olarak gönderilmiş öğeleri kopyala ve Bu posta kutusu adına gönderilmiş öğeleri kopyala seçeneklerini işaretleyip kaydedin.

İyi çalışmalar

Microsoft 365 Support Engineer
-----------------------------------------
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.
------------------------------------------

Gönderildi : 26/06/2023 19:38

Paylaş: