Forum

Yazıcı Sorunu

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Yazıcı Sorunu

7 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
629 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Arkadaşlar sürücü kursuna ait bir ofis için laser renkli yazıcı gerekiyor şimdiye kadar hp 1600,konica minalto, epson bu markaların üçünü sattım ancak bunların hiç birinden memnun kalmadılar artık bende zor durumda kaldım müşterim düzgün bir yazıcı tercih edemedim diye bana patlıyo bu sürücü kursu ayda 250 adet renkli sürücü sertifikası basıyo diğer türlü genelde siyah çıktı alıyo ayda 2000 ulaşımıyo bile ama hangi marka model uygun olacak bir yardımcı olursanız çok iyi olacak toner dolumu uygun yada toner fiyatları diğerlerine göre daha uygun bir yazıcı nasıl yapabilirim yardımlarınız için teşekkr ederim

Gönderildi : 10/11/2010 20:27

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

HP'nin Laser ve renkli olan ürünlerini tercih edebilirsiniz.

kolay gelsin

Gönderildi : 10/11/2010 21:20

(@S.AhmetTasova)
Gönderiler: 341
Reputable Member

Merhaba; 

Müşterinin memnuniyetsizliğinden kastınız nedir.Yacıcı performansı,hız,baskı kalitesi,toner maliyeti hangisiniden memnun değil müşteriniz.

Selamlar 

Gönderildi : 11/11/2010 13:15

Gökhan GÖKTEN
(@iamgokhangokten)
Gönderiler: 11
Eminent Member

Merhaba ,

Sitede yeni olmam nedeniyle konuyu nereye yazacağımı tam olarak bilemediğim ve yazıcıyla alakalı bir problemim olduğu için buraya yazmak istedim. Şirkette hali hazırda bir active directory kurulu düzeni mevcut. 2 adet farklı bölümlerde masaüstü pc kurdum. Ağda bulunan 2 farklı marka yazıcı( "Canon mf212-w" ve "oki mb451" yazıcılar ağ üzerinden erişilebiliyor. 2 bilgisayarında USB ile yazıcı çıktısında problem yok ama ağ üzerinde varsayılan yazıcı olarak eklemek istediğimde sürücü kullanılamıyor hatası alıyorum. Driver & Sürücü tanımlamalarını sildim tekrardan tanıttım, yüklendikten sonra direk sürücü kullanılamıyor hatası alıyorum. Değerli fikir ve çözüm yollarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Saygılarımla

Gönderildi : 27/09/2022 11:08

(@ercanbaskaya-2)
Gönderiler: 10
Active Member

@iamgokhangokten uyumsuz sürücü sorununa benziyor üreticinin sunduğu diğer sürümleri denedin mi?

Gönderildi : 06/10/2022 17:14

Gökhan GÖKTEN
(@iamgokhangokten)
Gönderiler: 11
Eminent Member

@ercanbaskaya-2 merhaba ,

değerl bilginiz için teşekkür ederim. Deneyip bilgilerimi paylaşacağım. Saygılarımla

Gönderildi : 07/10/2022 10:05

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

Bu cihazları başka bilgisayarlar ağdan kullanabiliyor sanırım öyle anladım.
Win10 update kaynaklı böyle bir sorun durumu var forumda bahsi geçti daha önce arayınız. OS sonrakileri de alıp güncellendiğinde ve yazıcı sürücüsü de güncellemeye uygun güncellendiyse sorun genellikle ortadan kalkıyor. Diğer güncel cihazlar kullanabildiğine göre üretici sürücü uyumluluğu var diye düşünebiliriz.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/10/2022 13:46

Paylaş: