Haberler

Apple AirPods 3 Tasarımı Sızdırıldı: Bu Ay Tanıtılabilir

Apple‘ın bluetooth kulaklıklardan oluşan AirPods serisi başarısıyla adından sıkça söz ettiriyor. Kablosuz kulaklık sektörünün lider konumunda bulunan seri, ivmesini devam ettirmek için yeni modeller sunmaya devam ediyor.

Gizmochina tarafından yayınlanan bir habere göre Apple 23 Mart tarihinde yeni ürünlerini tanıtacağı bir etkinlik gerçekleştirecek. Yine aynı sitenin sunduğu sızıntı raporları 23 Mart’ta yeni AirPods‘ların tanıtılacağını iddia ediyor. Lansman öncesi tedarikçilerin sunduğu yüksek çözünürlüklü AirPods3 görselleri ise teknoloji dünyasını hareketlendirdi.

Görsellerin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı henüz bilinmese de şimdiye kadar ortaya çıkan görseller arasındaki en benzer tasarım. Ayrıca görseller daha önce ortaya çıkan “AirPods Pro ve 3 modelleri birbirine benzeyecek” sızıntısını da doğrular nitelikte. Yeni modelde daha kısa gövde ve daha küçük bir şarj kutusu tasarımı karşımıza çıkıyor. Silikon kulaklık uçları ve Pro modelinde bulunan sensörlerin de bulunacağı model oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olacak.

Gizmochina tarafından yayınlanan haberde yeni modelin Aktif Gürültü Engelleme (ANC) desteği ile gelmesi yalnızca bir olasılık. Fakat yeni modelde ANC bulunmasa da uzamsal ses desteği bulunacağı gelen bilgiler arasında.

Kaynak: gizmochina

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.