Haberler

Xiaomi Bu Yıl Mi Mix 4 ve Bir Tablet Çıkartacak

Xiaomi, firmanın en pahalı serisi olan Mi Mix serisinin yeni modelini bu yıl duyuracağını açıkladı. Şirket ayrıca bir tablet hazırlığında.

İlk olarak 2016 yılında kullanıcıyla tanışan Xiaomi Mi Mix telefonu, kullanıcılar tarafından oldukça ilgiyle karşılanmıştı. Döneminin ötesinde tasarımı ve üst düzey donanımı ile kullanıcıları cezbeden şirket, ardından yeni modellerini duyurmuş ve Mi Mix ailesini genişletmeye devam etmişti.

Şirket Mi Mix ailesinin son telefonunu 2018 yılında piyasaya sunmuş ve sessizliğe gömülmüştü. Ancak bugün şirket CEO’su Lei Jun, yeni Mi Mix telefonunun bu yıl içinde tanıtılacağını açıkladı.

Telefonla ilgili bilgileri sır gibi saklayan şirket, döneminin ötesindeki tasarımlarını devam ettireceği düşünülüyor. Bazı raporlarda ise akıllı telefonun Xiaomi’nin katlanabilen ilk telefonu olacağı ifade ediliyor. Telefonla ilgili bir diğer olasılık ise 88 derecelik eğime sahip şelale ekranlı bir telefon olacağı yönünde. Şelale ekran birkaç gün önce bir konsept bir akıllı telefonla hayatımıza girdi.

Öte yandan şirketin piyasaya süreceği tabletle ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak kullanıcı tarafında firmanın yine üst düzey donanım ve ekranla karşımıza çıkması beklentisi mevcut.

Şirketin Ar-Ge çalışmalarına gösterdiği önem göze alındığında yine dönemin ötesinde bir telefonun karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

Kaynak: gizmochina.com

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.