Haberler

Whatsapp’tan Beta Kullanıcıları İçin Yeni Güncelleme “Sessiz Video”

WhatsApp, beta kullanıcılarının bu özelliği bugün almaya başladıklarını açıkladı.

WhatsApp’ın, kullanıcıların bir videoyu  göndermeden önce sessize almasını sağlayan bir özelliği test ettiği söyleniyor. Sadece Sessiz videolar olarak adlandırılan bu özellik, büyük olasılıkla beta’nın en son sürümünde olması gereken WhatsApp beta kullanıcılarına sunuluyor(2.21.3.13). Şirket bu uygulamayı kalıcı hale getirmeden önce beta kullanıcılarından geri bildirimleri toplamaya başladı

Sürüm 2.21.3.13’te bulunan whatsApp Beta kullanıcıları , bu özelliği video düzenleme alanında bulmaları gerekiyor.  Zaman çubuğunun altında bir ses simgesi olarak yer alıyor. Bu simgeye dokunduğunuzda video sessiz hale geliyor.

WhatsApp Beta Sürüm : 2.21.3.13

Bu yılın başlarında gizlilik politikasını değiştirerek büyük tepkiye yol açan WhatsApp , kullanıcıların Telegram ve Signal gibi uygulamalara göç etmelerine neden oldu. Yakın tarihli bir rapor Telegram’ın Ocak 2021’de dünya çapında indirilen oyun dışı uygulamalar arasında ilk sırada yer aldığını bildiriyor. Whatsapp ise üçüncü sıradan beşinci sıraya geriledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.