Haberler

Whatsapp Güncellemesi Önemli Özellikler Getiriyor

Yeni Whatsapp güncellemesi ile istenmeyen mesajlar artık süresiz olarak susturulabilecek. Ayrıca Business programında da güncellemeler mevcut.

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, yeni güncellemeyle birlikte istenmeyen bildirimleri daima susturma özelliğine kavuştu. Bu sayede kullanıcılar istemediği mesaj bildirimlerini tamamen susturabilecek.

Daha önce 1 yıllık sessize alma seçeneği sunan Whatsapp, gelen güncelleme sonrasında “daima sessiz” seçeneğini uygulamaya ekledi.

Diğer taraftan, şirket geçtiğimiz günlerde yaptığı blog duyurusuyla işletmelerin hayatını kolaylaştıracak çözümleri de sunmaya devam ediyor.

Şirketin yayınladığı blog gönderisine göre alışveriş, Facebook barındırma hizmetleri ve kurumsal satışlar alanında yatırımlarını arttıracağını açıkladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamada “sunulacak bu yeni deneyimlerin, ister bir üst sokakta ister dünyanın diğer ucunda olsun, birçok kullanıcı ve işletme için gerçek bir ihtiyacı karşılayacağına inanıyoruz.” sözlerine yer verildi.

Şirket, güncellemenin önümüzdeki aylarda kademeli olarak dağıtılacağını ifade etti.

Kaynak

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.