Haberler

Hem İş Hem Oyun Bilgisayarı: Acer Swift 3X

Acer, Swift ailesine güçlü bir model ekleyerek, hem iş hem oyun laptopu olarak konumlandırılabilecek Swift 3X Modelini Duyurdu.

Ünlü bilgisayar üreticisi Acer, yeni laptoplarını duyurmaya devam ediyor. Şirket bu sefer hem oyun oynanabilecek, hem de işlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir laptopla karşımıza çıkıyor.

Acer Swift 3X

Acer Swift 3X, 11. Nesil Intel Core işlemci ve devrim niteliğindeki Intel Iris Xe MAX harici grafik kartıyla geliyor. Intel’in yeni çıkardığı grafik kartlı ilk modellerden biri olan yeni Laptop, ultra ince yapısı ile de dikkat çekiyor.

Şirketin belirttiği verilere göre yeni grafik kartı ile hem yaratıcılık gerektiren çalışmaları yapabilmek, hem de yeni nesil oyunları oynayabilmek mümkün. Tabi bu güçlü konfügrasyon ince bir yapıda olan bilgisayarın ısınmasına yol açacağı sorusunu akıllara geliyor.

Acer Swift 3X’te soğutma için çift ısı borusuna yer verilirken, cihazın altına da kaldırma menteşesi ve yazılımsal olarak çoklu soğutma modları eklenmiş.

Yalnızca 1.37 Kg ağırlığa sahip olan modelde, %84 ekran kasa oranına sahip 14 inç Full HD ips bir panele yer verilmiş. 17 saate kadar kullanım ömrü sunan cihaz, 30 dakikalık şarj ile 4 saatlik bir kullanım da sağlıyor.

Cihazda ayrıca, yerleşik parmak izi okuyucusu, MU-Mimo teknolojisi, Thunderbolt 4 ve Wifi 6 desteği sunuluyor.

Cihazın başlangıç fiyatı 900 dolar olarak belirlenirken, Türkiye’de henüz fiyat ve ne zaman piyasaya çıkacağına dair bilgi bulunmuyor.

Kaynak

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu