Haberler

Tesla, Araçlarına “Disney+” Özelliğini Yakında Ekleyecek

Elon Musk, Twitter’da hayranların sorduğu sorulara cevap verdi. Soruların arasında bulunan: “Tesla Tiyatrosu yazılımına yeni güncelleştirmede Disney+ eklenebilir mi? Çok sayıda kullanıcı Disney+’ı seviyor.” Sorusuna “Yakında gelecek” cevabını verdi.

Tesla Tiyatrosu, Eylül ayında çıkan V10 yazılım güncellemesinde tanıtıldı. Netflik ve Youtube akış medyasının yanı sıra Tesla araç özelliği öğreticileri eklendi.

Tesla ayrıca Twitch yayın platformunun Tesla Tiyatrosu’na eklenmesinin yanı sıra sesli komut desteği ve daha fazlasını yazılıma ekledi. Tesla Tiyatrosunun medya seçenekleri yalnızca araç park halindeyken kullanılabilir. Tesla araçların yüksek hızlı şarj ederken bile yarım saat veya daha uzun süreler beklediği düşünüldüğünde Tesla tiyatrosu özellikle araçların sahipleri için oldukça değerli bir özellik.

Kaynak

Link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.