Haberler

team.blue, Natro’u Satın Alıyor

Türkiye’nin köklü hosting şirketlerinden Natro’nun team.blue tarafından satın alındı. team.blue şirketin %100 hisselerinin sahibi olacak. İmzaların atılması ile sürecin başladığı ve bir hafta içinde tamamlanması bekleniyor.

Satın alım detaylarına baktığımızda 200 milyon tl gibi bir rakama satışın sonlanması beklenirken Instanbul ofisinde 70 çalışanı bulunan şirket, CEO Nedim Mitrani liderliğindeki mevcut yönetim ekibinin liderliğinde faaliyet göstermeye devam edecek.

Team.blue ile birlikte Natro, bölgede daha fazla hizmet noktası için iddialı planlarını sürdürmeye devam edecektir şeklinde açıklamalar yapıldı.

Yapılan açıklamar şöyle;

Natro’nun vizyonunun tüm ekipte başardıklarımızla nasıl mükemmel bir şekilde birleştiğini görmek heycanlandırıcı. Mavi, Türkiye’deki işletmeler için kullanımı kolay ve güvenilir dijital araçlar sunmak için Natro’nun misyonunun merkezindedir. Natro müşterileri için her gün bu sözü veren 70’den fazla yeni meslektaşımı ağırlamaktan heyecan duyuyorum.

Jonas Dhaenens, takım CEO’su. Mavi

Natro’nun kurucuları olarak bizim için hayatımızın çalışmalarını iyi ellere vermek gerçekten önemliydi. team.blue, tıpkı bizim gibi girişimciler tarafından yönetilen Avrupa’nın önde gelen ev sahiplerinden biridir ve bu nedenle ideallerimiz ortaktır. Başlangıçtan sonuna kadar iyi bir uyum ve sonuna kadar güvenilir, adil ve saygılı bir ilişkimiz oldu.

Tolga Kabakçı ve Natro’nun kurucuları Hüseyin Çaymaz

Natro’nun Mavi ortaklığı için heyecanlıyım. Natro şimdi Avrupanın en büyük ​​ev sahiplerinden biri tarafından destekleniyor. Ürünleri ile müşterileri şaşırtmaya devam edecek ve Türkiye’de daha da büyümeyi hedefleyecek. Bu, Natro’nun başarı öyküsünde yeni bir bölüm!

Nedim Mitrani, Natro CEO’su

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.