Anasayfa » Grand Theft Auto 6 Belirsizliğini Korurken GTA 5 İçin Yeni Bir Harita Geliyor

Share This Post

Haberler

Grand Theft Auto 6 Belirsizliğini Korurken GTA 5 İçin Yeni Bir Harita Geliyor

Rockstar Games GTA 5 için büyük güncelleme duyurdu.
The Cayo Perico Aralık ayında kullanıma sunulacak.

GTA (Grand Theft Auto) 5 meraklıları için Aralık ayında memnun edecek bir güncelleme geliyor: The Cayo Perico Heist.

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve Eylül 2013 ayından beri piyasada olan GTA 5, 2017 tarihi itibarıyla yaklaşık 85 milyon kopya satarak ABD’de ve dünyada en çok satılan ve kâr elde oyun. Oyun hayranlarının merakla beklediği 6. seri için bu haber beklenmedik bir durum olabilir. Hal böyle olsa da genel güncelleme de heyecan uyandırdığını söylemek mümkün. Oyun üreticisinin resmi sitesindeki duyurusundaki bilgiler güncellemenin ne kadar büyük ve oyuna yakışacağını gösteriyor.

“Tüm dünyadaki en güvenli özel adalardan biri olan Cayo Perico’da bulunan ağır silahlı güvenlik güçlerinden kaçmanın ve etkisiz hale getirerek, taşıyabildiğiniz kadar para, altın ve uyuşturucuyla birlikte kaçmanın bir yolunu bulmak size kalmış.

Cayo Perico Heist, şimdiye kadarki en büyük GTA Online hikayeyle karşımıza çıkıyor. Daha önce herhangi bir bilgi sızmayan güncelleme setinde, tek başına veya en fazla üç oyuncuyla çevirimiçi oynama becerisine sahip. Ayrıca yeni araçlara ve taktik silahlarla, yeni sosyal alanlar ve yeni birinci sınıf konuk DJ’ler ve 100’den fazla yeni şarkıyla yeni radyo istasyonlarına sahip. Son olarak çok büyük, çok yönlü ve çok ağır silahlarla donatılmış kaçış için kullanılacak önemli bir karargah maceranın buluşma noktası olacak gibi görünüyor.


Kaynak

Share This Post

sistem uzmanı, mali müşavir, işletme müdürü. İnterneti,okumayı,üretmeyi ve paylaşmayı seven

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>