Haberler

Exclusive Networks, Ignition Technology’yi Satın Aldığını Duyurdu

Global dijital dönüşüm altyapı uzmanı Exclusive Networks, 6 Temmuz 2021’de Ignition Technology’yi satın aldığını duyurdu. Bu gelişme ile, Exclusive Networks hem pazardaki vizyonerlik mesajını, hem de global pazarlara açılmak isteyen genç teknoloji şirketleri odağını pekiştirmiş oldu.

Satın almayla ilgili olarak Exclusive Networks CEO’su Jesper Trolle, “Bu hamle, siber güvenlik pazarına yeni giriş yapan üretici ve iş ortaklarına yönelik yenilikçi ve katma değerli Exclusive hizmetlerimizi ikiye katlamak için tasarlanmış heyecan verici bir planın önemli bir parçasıdır. Ignition Technology işbirliği ile, pazarın ihtiyaç ve beklentilerini iyi tespit ederek, hedef kitlemize uygun bir teklif yarattık. Bir taraftan mevcut üretici portföyümüz ile ana odağımızı korurken, Ignition Technology gibi yeni firmalarla globalde ciddi fırsatlar yakalıyoruz.” Trolle şöyle devam etti: “Bunun, küresel uzman teklifimizi ve ekosistemimizi geliştirmek için önemli bir adım olduğuna inanıyoruz. Hem yeni nesil üreticiler, hem de yeni teknolojiler için bize güvenen dünya çapında binlerce ortakla bağımızı güçlendirecek. Küresel olarak genişleme, arz ve talep açısından bu pazarın tüm sektörleriyle ilgili olmamızı sağlayan çok yönlü & kapsamlı teklifimizin önemli bir parçasıdır. Bu girişimle önemli bir hamle başlattığımıza gerçekten inanıyoruz ve kişisel olarak Ignition Technology’nin Exclusive Networks ile, entegrasyon sürecini görmek için sabırsızlanıyorum.”

Ignition Technology’nin Kurucu Ortağı Peter Ledger: “Bu birleşmenin, hem Ignition; hem de Exclusive Networks için, harika bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Başlangıç aşamasından genişlemeye geçişte, Exclusive’in global deneyiminin hiper bakım modelimize ve müşteri kazanımında ivme kazandırıcı bir etkisi olacağına inanıyorum.”

Exclusive Networks Hakkında

Exclusive Networks, tüm bireyler ve firmalar için, uçtan uca dijital dönüşümü sağlayan küresel güvenilir siber güvenlik altyapı uzmanıdır. Dağıtıma yönelik farklı yaklaşımı ile, iş ortaklarına daha fazla fırsat sunma önceliğinde, başta eğitim olmak üzere üzere çözümler sunar. Exclusive Networks’ün hikayesinin özünde hizmet odağı vardır. 40 ülkedeki ofislerinde, 2000’ün üzerinde konusunda uzman çalışanı ile, 5 kıtada 195’ten fazla ülkedeki kullanıcılarına “Küresel bakış açısı ile, Yerel satış modeli ile çözümler sunmaktadır.

Daha fazlası www.exclusive-networks.com

Ignition Technology Hakkında

Ignition Technology, SaaS dünyası için bir güvenlik distribütörüdür. Benelux, İskandinav ülkeleri ve Birleşik Krallık başta olmak üzere, 7 ülkede faaliyet göstermektedir. İş ortaklarının, müşterilerini daha iyi koruyan çözümler tasarlamalarına ve çalışanlarının sundukları çözüm ve hizmetler aracılığıyla siber güvenliğin geleceğine yön vermelerine yardımcı olmaya çalışmakta.

Daha fazla bilgi için: www.ignition-technology.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.