Haberler

Dünyanın En Güvenilir Yedekleme Çözümü DELL EMC Data Domain Hakkında Her şey!

Günümüzde Siber Güvenliğin ön planda olduğu bugünlerde verilerin çok kritik öneme sahip olduğunun hepimiz farkındayız. DELL EMC Data Domain ürün ailesi ile tüm yedekleme / replikasyon altyapınızı tek bir ara yüzden basit ve kolay bir şekilde yönetmek ve geceleri rahat uyumak ister misiniz?

DELL EMC Data Domain yedeklenecek veriyi tampon bir disk alanına yazmaksızın doğrudan ister kaynakta ister hedefte tekilleştirebilmektedir ve üzerinde yaratılacak tüm cihazların (CIFS, NFS, VTL ve üretici özel protokol) hem kendi içinde hem de birbiri arasında global tekilleştirmesini sağlamaktadır. Böylece minimum kapasiteye maksimum veri yedeklenebilmektedir. Güçlü kaynakta tekilleştirme algoritması ile hattı minimum kullanarak iş kritik ortamlara etkisi olmadan çok yüksek yedekleme ve geri dönüş zamanlarına ulaşabilmektedir. Geriye dönük yedeklenmiş ve saklanmakta olan tüm verilerin düzenli olarak blok kontrolünü, kullanılabilecek yedekleme protokolüyle ilişkili cihaz tiplerinin (CIFS, NFS, VTL ve üretici özel protokol) hepsi üzerinde gerçekleştirir ve bozuk blokları otomatik olarak tespit ederek, dışarıdan müdahale olmaksızın otomatik olarak düzeltebilmektedir. Böylelikle yedeklenen verilerin güvenliği en üst seviyelere çıkmış olmaktadır. DELL EMC Data Domain yüksek erişilebilirlik amacıyla Cluster yapıda kullanımı desteklemektedir. Tüm bu yazılımsal yetenek ve korumanın yanı sıra verinin fiziksel korunması da ön plana çıkmaktadır. Küresel hot-spare diskler, diskler arasında RAID 6, yedekli ağ kartları ve güç üniteleri ile DELL EMC Data Domain verinizin güvenliğini ve performansını en üst seviyede sağlamaktadır. Ayrıca siber kurtarma çözümü ile Data Domain kendini izole bir akıllı kasa haline getirerek siber saldırılara, kötü niyetli yazılımlara ve kişilere karşı sistemi ve yedeklenmiş veriyi güvende tutabilmektedir.

Tüm sektör için çok faydalı olacağına inandığımız ve DELL Teknoloji kıdemli mühendisleri aracılığı ile Dünyanın en büyük veri yedekleme çözümü hakkında tüm detayları konuşacağımız ve masaya yatıracağımız Webinarımıza katılımlarınızı bekleriz.

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/dunyanin-en-guvenilir-yedekleme-cozumu-dell-emc-data-domain-hakkinda-her-sey-/2164

Canlı yayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu