Anasayfa » ÇözümPark Webcast Video – F5 Networks, Web Uygulama Duvarıyla (WAF) Tanışma Zamanı

Makaleyi Paylaş

Haberler

ÇözümPark Webcast Video – F5 Networks, Web Uygulama Duvarıyla (WAF) Tanışma Zamanı

Günümüzde, güvenli uygulama ve yama yönetimi gibi, güvenlik çözümleri olmasına rağmen, bir çok firma ataklara karşı savunmasız kalabiliyor. F5 Networks’ün sunduğu, Web uygulama güvenlik duvarı çözümü (WAF) ile güvenlik açıklarını gidererek, uygulamalarınızı veri ihlallerinden korur ve saldırıları durdurursunuz. F5 Advanced WAF ile de, ileri seviye bot korumasını, uygulama katmanı şifrelemesini, API’leri ve davranış analizini hedefleyen saldırılara karşı koruma sağlayabilirsiniz.

F5 Networks, saldırganların çok kullandığı bot sistemlere karşı proaktif savunma ile otomatik saldırıları durdurur; bot trafiğini tanımlar, filtreler ve davranışa dayalı tekniklerin bir kombinasyonunu kullanarak fırsatçı saldırıların çoğunu ortadan kaldırabilirsiniz.

F5 Advanced WAF, uygulama davranışını otomatik olarak öğrenir ve ardından gelişmiş servis kesinti (DDoS) koşullarını belirlemek için sunucu davranışları ile kullanıcı davranışlarını birleştirir. Bu işlem ile gerçek kullanıcılar tarafında oluşturulmayan trafiği saptamayı sağlar.

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>