Forum

windows update

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows update

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
309 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba 

2 aydır dc exchange dahil 2008 r2 sistemine güncelleme yani update yapmıyorum. yapmamda bir sıkıntı varmı. 

Gönderildi : 29/10/2011 12:04

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Selamlar,

Güncellemeleri aksatmamanız sistemlerinizin güvenliği açısından özellikle önemlidir. Gerektiği taktirde güncelleme öncesi sunucularınızın yedeğini almayı düşünebilirsiniz. 

Gönderildi : 29/10/2011 14:27

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2208
Illustrious Member

Çıkan tüm güncellemelerin en az bir hafta bekleyerek yüklenmesinde fayda vardır. Bu arada deneyen kullanıcılarda oluşabilecek sorunları ve çözümlerine görme şansınız olacaktır.

Gönderildi : 30/10/2011 01:04

(@serkanates)
Gönderiler: 1281
Üye

Güncelleme olmazsa olmazlardan ancak bazen sıkıntıya neden olabiliyorlar. Ben yüklemeden önce mutlaka içeriğine bakıyorum ve ilgili "KBXXXXXX issue" vb. anahtar kelimeleri ile google'da bir arama yapıyorum. Eğer sorun yoksa az kritik olan sunucumdan başlayıp kritik sunucularıma kadar tüm sistemimi güncelliyorum.

Gönderildi : 30/10/2011 03:19

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Özgür Hocamın Dediği Gibi Bir Hafta Beklemenizde Tavsiyem Olur Başıma Bir Gün Şöyle Bir Olay Geldi Exchange 2010 Kullanıyordum Ve Rollup 5 Paketi Çıkmıştı Güncelle Dedim Server Conf. Ve Mailbox Conf. Kısımları Kapandı :((( Haftalar Sonra Microsoft Tarafından İsyanım cevap Buldu Mail Adresime Bir Dosya Gönderdiler Ve Onu Yükleyerek Sorunu Giderdim.

Gönderildi : 30/10/2011 21:24

Paylaş: