Forum

kullanıcıya uzaktan...

Bildirimler
Hepsini Temizle

kullanıcıya uzaktan bağlanmak

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
397 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba

2008 r2 ortamında kullanıcılara uzaktan bağlanıp kullanıcıların ne yaptığını gösteren program varmı. dameware gibi program baktım rıza hocanın

makalesinede ama bağlandığımda kullanıcın masaüstü ekranın rengi değişiyor kullanıcı anlıyor. hiç bir şekilde etki etmeden kullanıcının anlamadığı program varmı. 

Gönderildi : 29/10/2011 13:39

(@HikmetSOYDAM)
Gönderiler: 218
Reputable Member

Etki etmeden bağlanmak çok etik değil bence, izleniyormuyuz piskolojisini hyatımızın her alanında yaşamaya başladık.

Size sorarım, patronunuzda sizi daha yetkin birine izletse, hoşunuza gider mi?

Bırakın kullanıcı farkına varsın, sorununu çözün, işiniz bittiğinde kapatın bağlantıyı bitsin, gitsin.

ayrıca yaptığınız suç bence, birisi savcılık nezdinde sizi şikayet ederse başınız derde girebilir.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 29/10/2011 14:08

(@SemihKoprulu)
Gönderiler: 1
New Member

Radmin 3.4 ile dediğiniz şekilde bağlantı yapılabiliyor diye biliyorum.Lakin server 2008 r2 üzerinde bir uyumluluk testi yapmadım..(Windows 7 üzerinde çalışıyor)

www.radmin.com.tr

Gönderildi : 29/10/2011 17:29

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Hikmet beyin yorumuna katılıyorum. Yönetim nebzinde bir taahüütname ve yazılı bir istek olmadıkça bu tarz işlemler sizi hukuksal sıkıntılara sokar.

Gönderildi : 29/10/2011 17:35

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Yaşayanlar Bilir Ufuk Hocam Kullanıcılara Bir Dilekçe İmzalatıp Öyle Yapmanız Lazım Kullanıcılar Hukuksal Olarak Sizi Şikayet Ederse Ki Yapmamış Olsanız Bile Şikayet ettiklerinde Devlet Senden İmzalatılmış Bir Dilekçeyi İstiyor...

Gönderildi : 31/10/2011 01:29

Paylaş: