Forum

Xp'de Isass.exe uyg...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Xp'de Isass.exe uygulama hatası

12 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
398 Görüntüleme
(@CemalPOYRAZ)
Gönderiler: 138
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar;

Xp'de makine açılırken uygulama hatası başlığı altında Isass.exe doğru başlatılamadı diyor.Tamam'a bastığımda makine öylece kalıyorHerhangibi şey yok.Çalışmıyor yani makine.Görüntü yok klavye mouse yok.Bu sorunu nasıl çözebileceğim konusunda yardımcı olmanızı rica ederim.

Saygılarımla;

Gönderildi : 01/05/2009 14:37

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Bilgisayarınıza Sasser Virusu bulaşmış.Güncel olan herhangi bir Antivirus ve AntiSpy programı ile Safe Mode'da tarama yaparak problemi çözebilirsiniz.

Gönderildi : 01/05/2009 14:41

(@CemalPOYRAZ)
Gönderiler: 138
Estimable Member
Konu başlatıcı

İlginiz için teşekkür ederim.Makineyi safe modda açamıyorum.Açarken F8'e basıyorum fakat sonuç alamadım.Safe modda aömanın başka bir yolu varmı.

Gönderildi : 01/05/2009 14:49

(@Anonim)
Gönderiler: 0

F8 menüsü karşınıza gelmiyor mu?Her ne olursa olsun BIOS patlamadığı sürece bu menünün  açılması gerekir.Aksi halde disk'i alıp başka bir makinaya 2. disk olarak takıp gerekli taramaları yapabilirsin.

Gönderildi : 01/05/2009 14:58

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Açılış esnasında shift tuşuna sürekli basılı tutmayı denermisiniz.

Gönderildi : 01/05/2009 16:41

(@TolgaSolmaz)
Gönderiler: 69
Trusted Member

en kesin çözüm makinaya formatlamak ve bütün driver third party programları kurup imajını almak en sağlıklı çözüm budur.

Gönderildi : 04/05/2009 18:56

(@evrenyeniev)
Gönderiler: 87
Trusted Member

Format'ı çözüm olarak en son kullanmayı daha doğru buluyorum. ERD commander tarzı yazılımlar ile sistem onarılabilir gibi geliyor.

Gönderildi : 04/05/2009 19:19

(@TolgaSolmaz)
Trusted Member

Format'ı çözüm olarak en son kullanmayı daha doğru buluyorum. ERD commander tarzı yazılımlar ile sistem onarılabilir gibi geliyor.

Gönderildi : 04/05/2009 19:41

(@TolgaSolmaz)
Trusted Member

Kesinlikle öyle ama genede bir süre sonra gene bu sorun ortaya çıkma ihtimali de söz konusu . Sizin de dediğiniz gibi ERD Commander veya ona benzer boot cdleri ile onarılma işlemi yapılabilir.

Gönderildi : 04/05/2009 19:43

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

İlginiz için teşekkür ederim.Makineyi safe modda açamıyorum.Açarken F8'e basıyorum fakat sonuç alamadım.Safe modda aömanın başka bir yolu varmı.

Son durum nedir?

Gönderildi : 04/05/2009 19:57

(@TolgaSolmaz)
Trusted Member

ankart modeliniz hakkında bir bilginiz var mı anakartlar üstündeki bioslara göre değişiyor bazılarında f2 bazılarında delete bazılarında f9 tek tek bütün function tuşlarını denediniz mi acaba ?

Gönderildi : 04/05/2009 20:00

(@onur_cikit)
Gönderiler: 185
Reputable Member

F8 ile açamama sebebiniz acaba usb klavye olabilirmi ?

Gönderildi : 06/05/2009 00:31

Paylaş: