Forum

outlook expresten w...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook expresten windows mail uyumsuzlugu varmı

9 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
594 Görüntüleme
(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

mrb wın xp de bulunan outlook exprex 6.0 ver.    ıcınde bulunan maıllerı yedegını aldım  wısta da bulunan wındows maıl actım ve aktarmak ıstedım ama  bır turlu olmadı nedenı nedır sızce. olmuyosa  eger  outlook expres vıstaya kurula bılırmı .

Gönderildi : 30/03/2008 17:43

(@savasdemir)
Gönderiler: 1870
Illustrious Member

Merhaba ;
Uyumsuzluk olduğunu sanmıyorum açıkçası ama Size önerim xp de ve vista da microsoft outlook kullanıyorsanız oulook exspress datanızı ms outlooka alıp diğer tarafa pst yi aktarmaktır.Outlook exspress i nizi windows update ile güncelleştirin.Buda sorununuzun cevabı.
Selamlar

Gönderildi : 30/03/2008 19:12

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33009
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

aşağıdaki link adım adım anlatım içeriyor.

http://www.vista4beginners.com/Migrate-from-Outlook-Express-to-Windows-Mail

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/03/2008 19:45

(@korhankoseoglu)
Gönderiler: 547
Honorable Member

merhaba

http://www.windowshelp.microsoft.com/Windows/tr-TR/Help/cf2be06e-167b-484d-9042-dcb93196fd151055.mspx

işinize yarar bişiyler olabilir. 

Gönderildi : 30/03/2008 22:27

(@GURCANEFE)
Noble Member
Konu başlatıcı

mrb bu sorunu cozdum ama maıllerı aktarırken eksık aktarıyor nedenı sızce nedır . yanıs oyle anlatayım dıyelımkı  ankara.dbx 120 mb dıyelım bende benu yedek alıp wındows maıl acıyorum ve ıletılerı al dıyorum ve alıyor ama baktıgımda hepsını deyılde 100 mb alıyor sızce neden boyle yapar

Gönderildi : 02/04/2008 00:54

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member

Merhaba ;

Denetim masası>posta kutusu>veri dosyasından yedeğini aldığınız pst dosyasının yolunu gösterip eklemedi denermisiniz ? 

Gönderildi : 02/04/2008 01:03

(@GURCANEFE)
Noble Member
Konu başlatıcı

outlook expreste oyle bırsey olmuyo zannedersem offıce outlooktan bahsetmıyorum. xp outlook expresten   dbx.alıp vısta windows mail çagırdım ama dedıgım gıbı yukarda  yazdıgım 120 adet maıl varsa bunun 100 adetını aktarmıs

Gönderildi : 02/04/2008 13:16

(@korhankoseoglu)
Gönderiler: 547
Honorable Member

local settings altındaki mail yedeği alıp denedin değil mi ?

Gönderildi : 03/04/2008 00:58

(@savasdemir)
Gönderiler: 1870
Illustrious Member

outlook expreste oyle bırsey olmuyo zannedersem offıce outlooktan bahsetmıyorum. xp outlook expresten   dbx.alıp vısta windows mail çagırdım ama dedıgım gıbı yukarda  yazdıgım 120 adet maıl varsa bunun 100 adetını aktarmıs

Merhaba ;
Data dosyalarınızda sorun olunca bunu yapabilir.Başıma gelmişti.O yüzden size ms outlooka alın demiştim.Bence birde böyle deneyiniz.
selamlar

Gönderildi : 03/04/2008 01:17

Paylaş: