Forum

intel 82915g/gv/910...

Bildirimler
Hepsini Temizle

intel 82915g/gv/910 GL driver

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
349 Görüntüleme
(@VedatOZTURK)
Gönderiler: 95
Estimable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba ;

Kullanıcının bilgisayarını yeniden kurduk(Win7) Ekran kartı ile ilgili sorunumuz var. Başlıktaki driverı bulmam konusunda yardımcı olursanız sevinirim.İntelin web sitesinde "istemiş olduğunuz işletim sistemine uygun driver bulunmamaktadır" diyor

Gönderildi : 16/08/2011 13:49

(@m-hakancan)
Gönderiler: 1866
Noble Member

Merhabalar,

Eğer Intel in sitesinde bu tarz bir açıklama yapılmış ise artık desteklenmiyor diye düşündüm açıkcası. Peki Windows XP sürücüsü ile kurmayı denediniz mi? Eğer kurulum sırasında sorar ise Windows XP uyumluluk modunu seçerek kurulumu deneyebilirsiniz.

Kolay gelsin...

Gönderildi : 16/08/2011 14:31

(@VedatOZTURK)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Eğer Intel in sitesinde bu tarz bir açıklama yapılmış ise artık desteklenmiyor diye düşündüm açıkcası. Peki Windows XP sürücüsü ile kurmayı denediniz mi? Eğer kurulum sırasında sorar ise Windows XP uyumluluk modunu seçerek kurulumu deneyebilirsiniz.

Kolay gelsin...

XP modda çalıştırmayı bi deniyeyim.Umarım olur.Yanındaki bilgisayarda aynı.O bilgisayara nerden bulup indirmişiz hiç hatırlamıyorum.Ayrıca o bilgisayarda Intel® Graphics Media Accelerator  kurulu.Onuda bulsam yeter bana yaa

Gönderildi : 16/08/2011 14:53

(@VedatOZTURK)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Kolay gelsin...

Hocam teşekkür ederim.Sorun tarif ettiğiniz gibi yapınca çözüldü...

Gönderildi : 16/08/2011 16:57

(@m-hakancan)
Gönderiler: 1866
Noble Member

Rica ederim,

İyi çalışmalar...

Gönderildi : 16/08/2011 18:12

Paylaş: