Forum

Sharepoint designer...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sharepoint designer workflow otomatik olarak başlamıyor

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
424 Görüntüleme
(@AhmetDAYIOGLU)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

merhabalar,

moss 2007 sp2 li bi sistemim var. tr language pack yüklü sp2 leriyle beraber. 

soruna gelirsek designer dan oluşturduğum workflowlar otomatik olarak başlamıyor.

http://kbalertz.com/947284/declarative-workflow-start-automatically-after-install-Windows-SharePoint-Services-Service.aspx

böyle makaleler var çözüm için ama benim işimi görmedi acaba konu hakkında bir fikri olan ?

Gönderildi : 12/06/2010 17:01

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Merhabalar otomatik olarak başlamıyordan kastınız tam olarak nedir.

Sharepoint iş akışının başlayabilmesi için yeni kayıt yapılması yada değiştirilmesi gerekiyor.Yeni kayıt eklemenize yada değişiklik olmasına rağmen mi başlamıyor?

Gönderildi : 13/06/2010 03:06

(@AhmetDAYIOGLU)
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar otomatik olarak başlamıyordan kastınız tam olarak nedir.

Sharepoint iş akışının başlayabilmesi için yeni kayıt yapılması yada değiştirilmesi gerekiyor.Yeni kayıt eklemenize yada değişiklik olmasına rağmen mi başlamıyor?

evet yeni öğe oluşturduğumda başlamıyor ama öğenin içinden daha sonra manuel olarak başlatabiliyorum ve workflow eksiksiz çalışıyor. bu arada yeni obje oluşturulduğunda başlat seçeneğide işaretli.

Gönderildi : 14/06/2010 01:22

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Sharepoint Designer da çalışırken kullandığınız hesabı değiştirip örneğin administrator ile designer da çalışmayı deneyip yada tam tersi iş akışını açıp değişiklik yapmadan tekrar iş akışını aktif edip deneyebilirmisiniz.

Gönderildi : 16/06/2010 09:18

(@AhmetDAYIOGLU)
Active Member
Konu başlatıcı

Sharepoint Designer da çalışırken kullandığınız hesabı değiştirip örneğin administrator ile designer da çalışmayı deneyip yada tam tersi iş akışını açıp değişiklik yapmadan tekrar iş akışını aktif edip deneyebilirmisiniz.

denedim bi değişiklik olmadı galiba bi update le alakalı ilk kez başıma geliyor benimde

Gönderildi : 16/06/2010 14:26

Paylaş: