Forum

Project server

Bildirimler
Hepsini Temizle

Project server

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
411 Görüntüleme
(@yavuz_usta)
Gönderiler: 24
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaslar,

Sırketın project serverına external olarak sıte uzerınden baglanmaya calıstığımızda error cıkıyor sorun neyden kaynaklanıyor olabılır?

Gönderildi : 24/02/2010 12:59

(@emrebalci)
Gönderiler: 367
Reputable Member

Çok kapalı bir soru olmuş. Project servera sharepoint services üzerindenmi bağlanıyorsunuz. Ayrıca hata nedir? sistemin yapısı nasıl. Bunları bildiriseniz yardımcı olabiliriz.

Gönderildi : 24/02/2010 15:00

(@bbarutcu)
Gönderiler: 2
New Member

Aynı sorun bende de var , bir haf tadır çıldırttı beni. Project Server 2007 kurulumu yaptık ve Share Point 3.0 kuruldu. Proje için yarattığımız bir siteye kullanıcılar ekliyoruz , ve kullanıcılara izinler veriyoruz. ama ne yaparsak yapalım Web üzerinden bu kullanıcı isimleri ile erişmeye çalıştığımızda Hata : Erişim Engellendi mesajı alıyoruz. Bilginiz var mı ?

Gönderildi : 25/02/2010 00:04

(@yavuz_usta)
Gönderiler: 24
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhaba loglara baktın mı bununla ılgılı ben loglardan duzelttım.Logda su kısma su ıp yı gırmenız gerekıyor dıye bır uyarı aldım onu yaparak duzelttım.

şimdi baska sorun war projeler read only acılıyor proje sahııbı bıle check ın yapamıyor force check ın yapıyor yemıyor manuel olarak database dan yapmam gerkıyormus bununla ılgılı bılgısıı olan war mı arkadaslar?

Gönderildi : 26/02/2010 11:33

(@timursahin)
Gönderiler: 19
Active Member

kullandığınız ürünün cumulative update lerini kurduğunuzda çözülüyor olması gerekiyor.
WSS 3.0 için ya da MOSS 2007 için işletim sisteminin diline göre download etmeniz gerekecek.
Sharepoint Team Blog sitesinde ayrıntılarıda var.
Kolay gelsin.

Gönderildi : 02/03/2010 14:24

Paylaş: