Forum

Bilgisayar Doanım K...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bilgisayar Doanım Kursu

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
441 Görüntüleme
(@YasinYILDIRIM)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

merhabalar ben Çözüm parkta yeni sayılırım arada takip ettiğim oluyor ama pek sık değil ben yazılım işi yapan bir firmada çalışmaktayım ama iyi bir şekilde Bilgisayar Donanım eğitimi almak istiyorum ilk amacı para kazanmak olmayan ve gercekten iyi bir eğitim verecek kurum biliyormusunuz bilenler var ise yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Gönderildi : 21/04/2013 15:12

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba Özelden yazdım bakaiblirsiniz. Lütfen forum kuralları gereği tamamı büyük harflerden oluşan konu açmayınız.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 21/04/2013 17:32

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4302
Co-Helper

Çizgi TAGEM bunun için çok güzel bir ortamdı. Verilerini şuan diğer platformlara taşımaya devam ediyorlar. Donanım tecrübesi eğitim kurumları ile olamaz açıkçası boşa para harcamamak lazım. İnternet üzerinden donanım öğrenmek en kolay operasyon üstü ise donanımları edinerek testler ile tecrübe kazanmak.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/04/2013 22:48

(@Anonim)
Gönderiler: 0

youtube üzerinde baya eğitim videoları var ben,im tavsiyem 

1:  http://www.youtube.com/user/cizgitagem   niyazi bey çzigi tagem kurucusudur bazı saçmalıklar yüzünden siesi kapatılınca eğitimleri youtube yükledi

2:  http://www.youtube.com/user/professormesser   eğitimler ingilizce ama videoların türkçesi üstteki niyazi beyin yerinde var ayrıca  

3:  http://market.cizgi.com.tr/product/education  bu siteden  istediğin eğitim paketini satın alabilirsin bence ucuz ve kargo ücretsiz 

Kolay gelsin 

Gönderildi : 23/04/2013 13:35

(@ertugruldelibal)
Gönderiler: 12
Active Member

Merhabalar Ben daha önce iş kur tarafından düzenlenen meslek kurslarına katıldım ve bilgisayar bakım onarım sertifikası aldım para vermiyorsun para alıyon ve iş kaza sigortası yapıyorlar

Gönderildi : 22/12/2013 21:21

Paylaş: