Forum

Virüs Programı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Virüs Programı Tavsiye

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
523 Görüntüleme
(@utkucol)
Gönderiler: 154
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar.Şu an işletmemizde eset kurulu.Esette 3 sefer cryptloker virüsü ile karşılaştım.Lisansıı bitmek üzere,değiştirmek istiyorum.Webroot programı kullanan varmıdır.Bulut tabanlı bir program.Bu programa geçsem sunucularda dahil sıkıntı olurmu.+ ve - nedir.Bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

Gönderildi : 15/11/2016 18:04

(@m-oguzhanozkurt)
Gönderiler: 1323
Noble Member

Merhaba Utku Bey,

Bir dönem kullandım Webroot'u. Güzel bir ürün ancak destek konusunda Türkiye'de ciddi sıkıntı yaşadım. Tavsiyem Sophos'u incelemeniz. Üstelik şu anda yeni bir ürünü (Sophos Intercept X) çıktı. Sadece Cryptolocker tarzı virüslere karşı koruma sağlıyor. Ürün ile ilgili Bilser ile görüşebilir demo yaptırabilirsiniz.
İyi Çalışmalar.

Gönderildi : 15/11/2016 19:37

(@irfan-deveci)
Gönderiler: 271
Reputable Member

Merhaba arkadaşlar.Şu an işletmemizde eset kurulu.Esette 3 sefer cryptloker virüsü ile karşılaştım.Lisansıı bitmek üzere,değiştirmek istiyorum.Webroot programı kullanan varmıdır.Bulut tabanlı bir program.Bu programa geçsem sunucularda dahil sıkıntı olurmu.+ ve - nedir.Bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

Merhaba Şuanda Kurumumuzda webroot kullanıyoruz destek konusundada sıkıntı çekmedim küçük bir kurulum dosyası var tamamen internetten çalışıyor ama 

Gönderildi : 15/11/2016 23:07

(@utkucol)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Cevabınız için teşekkür ederim.su an webroot ta demo hesabımız var.herhangi bir sıkıntıda kendileri ile görüşüp çözebiliyorum.Sadece croptyloker virusü için değil genel anlamda virüslerden korunmak istiyorum.cogu virüs programında malware Ve casus programlar için ayrı paket satılıyor bbu üründe hepsi bir paketteymis.Fiyat ve performans açısından iyi görünüyor gibi.Kullanimizda virüs bulaşma konusunda sıkıntı yaşadinizmi.

Gönderildi : 16/11/2016 01:26

(@utkucol)
Reputable Member
Konu başlatıcı

İrfan bey merhaba.servodata ile görüşüyorum su an.Bu programın türkiyedeki tek satıcısı galiba

Demi hesabıyla ilgili bir kaç kere aradım destek konusunda yardımcı oldular.Internet olmasa da en son ki paket ile pc yi yine koruduğunu ilettiler.Six kullanan olarak virüs bulaşma konusunda yada başka konularda bir sorun ile karşılaştınız mi.

Gönderildi : 16/11/2016 01:31

(@irfan-deveci)
Gönderiler: 271
Reputable Member

İrfan bey merhaba.servodata ile görüşüyorum su an.Bu programın türkiyedeki tek satıcısı galiba

Demi hesabıyla ilgili bir kaç kere aradım destek konusunda yardımcı oldular.Internet olmasa da en son ki paket ile pc yi yine koruduğunu ilettiler.Six kullanan olarak virüs bulaşma konusunda yada başka konularda bir sorun ile karşılaştınız mi.

şimdiye kadar bir virüs bulaşma durumu olmadı bizde ama tabiki bu birazda kullanıcıların bilinçli davranmasından oluyor diye düşünüyorum ama genel anlamda yakalıyor sorun çıkmadı şimdiye kadar cloud tarafındada güzel bi arayüz var sade ve kullanışlı

Gönderildi : 16/11/2016 20:28

(@mehmetsaityilmaz)
Gönderiler: 1458
Noble Member

comodo yu tavsiye ederim , desktek de çok iyi , bulut ve on-prem seçenekleri var 

Gönderildi : 17/11/2016 02:21

Paylaş: