Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Server 2019 Hyper-V Virtual Machine Management Servis başlatma hatası

22 Yazılar
5 Üyeler
3 Likes
3,362 Görüntüleme
ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4298
Co-Helper

Bu sunucunun ilo su vs yok mu. Uzaktan hw kontrolü yapamamak büyük eksiklik:) Ola ki enable görünüyorsa bile VT settings disable, start, enable, start yapmak iyidir.:P

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/02/2021 21:36

(@NuriOzden)
Gönderiler: 70
Estimable Member
Konu başlatıcı

Herkese yeniden merhaba,

Maalesef hiç bir adım başarılı olamadı. Bugün ILO üzerinden işletim sistemini yeniden kurmak durumunda kaldım. Intel'in CPU verilerini gösterdiği uygulamada kapalı olan VT yeniden kurulum sonrasında açık duruma geçti.

Yorumlarla sağladığınız katkılar için herkese teşekkür ederim.  

Gönderildi : 28/02/2021 14:03

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4298
Co-Helper

Muhtemelen wmi ile ilgili büyük bir sorun oluştu bulması uğraştırıcı olurdu böylece temiz bir sisteme geçmiş oldunuz. Geri dönüş için teşekkürler, iyi çalışmalar.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/02/2021 14:39

Sayfa 2 / 2
Paylaş: