Forum

Dlink DGS 6600 48T ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Dlink DGS 6600 48T Kapanma Sorunj

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
511 Görüntüleme
(@halimcicioglu)
Gönderiler: 12
Eminent Member
Konu başlatıcı

Arkadaslar  merhaba benim bi agda 4 senedir kullandigim yigilabilir    DLİNK DGS 4600 48T. OMURGAM bugun kendi kendine kapanmis restrat atiyorum acildikdan herseye normale bindikden sonra  5- 8 dk sonra kendi kendine kapaniyor.  Cozum nedir

Gönderildi : 11/12/2021 17:28

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Yetkili bir servise gönsterin derim, muhtemel ürünün ömrü bitmiş olabilir, yani donanım arızasına benziyor ancak en doğru yorumu yetkili servis söyleyebilir.

Eğer ürünün üzerinde status vb bir ışık var ise üretici web sitesinden ürünün teknik dokumanını bulup bu ışıklara göre arıza hakkında da bilgi alabilirsiniz. Ancak Cisco, HP, Dell, Juniper vb çok yaygın bir ürün olmadığı için pek bilen, kullanan bulamayabilirsiniz burada.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/12/2021 21:24

(@serkanates)
Gönderiler: 1278
Üye

Servise göndermeden önce eğer UPS ile besliyorsanız UPS'i kontrol etmenizi tavsiye edeceğim. UPS yoksa bir UPS edinip gözlem yapın. UPS dşında fan durumlarını kontrol edebilirsiniz. Fanlar çalışmıyorsa cihaz aşırı ısınıyor olabilir. Ancak Hakan'ın da söylediği gibi donanımsal arıza ihtimali de var. UPS olmaması bu ihtimali biraz daha arttırır.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 13/12/2021 09:50

Paylaş: