Forum

Network problemi

Bildirimler
Hepsini Temizle

Network problemi

24 Yazılar
11 Üyeler
0 Reactions
1,081 Görüntüleme
(@birolaydugan)
Gönderiler: 867
Prominent Member

diyorumki,Radmin Server bir makinaya kur,digerlerine ise Client olarak kurduktan sonra,

Dısardan Radmin Server'a baglan;

Sonrasinda Radmin server'dan icerideki Radmin Clientlarina.

Gönderildi : 20/04/2008 03:10

(@alimmaraba)
Gönderiler: 31
Trusted Member

oke kardeş mantıklı şimdi anladım :))) bu yavaşlatmaz mı bağlantıyı peki... bide şöle biş hatırlıyorum işte dış ip yi giriyo vatandaş sonuna iki nokta koyup port adresini yazıyo bölece direk istediği pc ye bağlanıyo...bunu nasıl yapıldığını öğrenmeye çalıştım...

örenğin : 85.107.203.45:8080 yada 8081 ya d ane bilim başka bi port... denedim ama başaramadım bi tek 4899 default portla bağlanabildim...

ilginiz için çook tşk edeerimmmm

saygılar...

Gönderildi : 20/04/2008 21:49

(@birolaydugan)
Gönderiler: 867
Prominent Member

Bunun icin ilgili yazilimin desteklemesi lazim,yani RDP icin bu mumkun.

Gönderildi : 21/04/2008 13:23

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Selam;

Radmini kurduktan sonra option tan Use Default Port un tikini kaldırısan istediğin şekilde değiştirebilirsin port numarasını. 

Gönderildi : 21/04/2008 13:54

(@alimmaraba)
Gönderiler: 31
Trusted Member

Selam;

Radmini kurduktan sonra option tan Use Default Port un tikini kaldırısan istediğin şekilde değiştirebilirsin port numarasını. 

onu yapmaya çalıştım zaten kardeş. default portu değiştrip her türlü hallederim dedim. default portu değiştrdim 4898 yaptım. modemde bu portu açtım sonra radmin serverda da bunu değiştrdim client te de değiştrdim. ama nafile bi türlü bağlanamadım. ama 4899 yaptımı hemen bağlanıverdi. bende deim heralde kafama göre port yazama demekki belli başlı portlar var radminiçin araştırdım ööel bişi de yok. bu şekilde çözemedim vesselam :))) hamachi iyi oldu onu kurdum onun ip yi yazıyorum radmine bağlanıyorum. şimdilik bööle :)))

Gönderildi : 22/04/2008 19:01

Sayfa 2 / 2
Paylaş: