Forum

Ttec PSG24 Yön...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ttec PSG24 Yönetilebilir Switch VLAN

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
474 Görüntüleme
(@SevanAKAL)
Gönderiler: 130
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bir firmada bu üründen 7 adet bulunuyor. Burada bu switchleri kullanarak VLAN yapılandırması yapmam gerekiyor. Bu ürünü araştırdığım kadarıyla bu konu hakkında bir döküman bulamadım.

Konu hakkında döküman veya yol gösterme açısından bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler 

Gönderildi : 06/07/2015 20:55

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhaba,

Bir firmada bu üründen 7 adet bulunuyor. Burada bu switchleri kullanarak VLAN yapılandırması yapmam gerekiyor. Bu ürünü araştırdığım kadarıyla bu konu hakkında bir döküman bulamadım.

Konu hakkında döküman veya yol gösterme açısından bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler 

Yanlış hatırlamıyorsam Tesan firmasının ürünleri onlardan destek isteyebilirsiniz. VLAN nedir diye sorsanız yardımcı oluruz da VLANI şu markada nasıl yaparım deyince iş karışıyor :D.

Gönderildi : 08/07/2015 20:09

(@SevanAKAL)
Gönderiler: 130
Estimable Member
Konu başlatıcı

Ertan Hocam cozumpark ailesi sayesinde VLAN konusunda bilgiye sahip olduk. Dediğiniz gibi Tesan firması bu ürünü satıyor fakat teknik ekiple bir türlü bu konuda anlaşamadık. Ben ürün üzerinde biraz çalışıp sonuca ulaşmaya çalışıcam. Eğer başarılı olursam döküman olarak hazırlayıp sunarım. Sizde uygun görürseniz yayınlarsınız.

Saygılarımla 

Gönderildi : 09/07/2015 19:07

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Ertan Hocam cozumpark ailesi sayesinde VLAN konusunda bilgiye sahip olduk. Dediğiniz gibi Tesan firması bu ürünü satıyor fakat teknik ekiple bir türlü bu konuda anlaşamadık. Ben ürün üzerinde biraz çalışıp sonuca ulaşmaya çalışıcam. Eğer başarılı olursam döküman olarak hazırlayıp sunarım. Sizde uygun görürseniz yayınlarsınız.

Saygılarımla 

Bak bu süper işte.. 

Gönderildi : 10/07/2015 16:34

Paylaş: