Forum

Birden Fazla Kablos...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Birden Fazla Kablosuz SSID Birleştirmek

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
631 Görüntüleme
(@BarbarosKutucu)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

selamlar,

Şifresini bildiğimiz ya da şifresiz birden fazla wireless ağı birleştirip daha güçlü bir internet elde etmek mümkünmüdür..

Gönderildi : 06/07/2015 21:55

(@SemihDanak)
Gönderiler: 77
Estimable Member

kendi ağınızdaki birden fazla wireless ağını birleştirip güçlü bir internet isterseniz  bu mümkün değil güçlü internetten kastınız daha hızlı internet ise ama farklı wireless hatlarını birleştirip daha hızlı internet elde edebilirsiniz.

Gönderildi : 08/07/2015 13:06

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Lütfen kurallar gereği tamamı büyük harflerden oluşan içerik yayınlamayın. Ben şu ana kadar olan konu kısımlarını düzeltiyorum. Bundan sonra dikkat ederseniz seviniriz.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 08/07/2015 16:19

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

selamlar,

Şifresini bildiğimiz ya da şifresiz birden fazla wireless ağı birleştirip daha güçlü bir internet elde etmek mümkünmüdür..

Merhaba Avet mümkün Load Balance yapan bir router alıp önüne kaç hat birleştirecekseiniz o kadar AP atıp yaparsınız maliyeti çok olacaktır gereksiz.

Gönderildi : 08/07/2015 17:18

Paylaş: