Forum

Office 2016 İngiliz...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office 2016 İngilizce Türkçe Yazım Denetimi

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
8,569 Görüntüleme
(@BurakGoncu)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Çalışmakta olduğum firmada bir kullanıcı Office 2016 İngilizce kullanıyor. Yüklü olan işletim sistemi Windws 10 Pro İngilizce. Word' de Türkçe imla hatalarını düzeltme çalışmadığıdan sorun yaşamakyaım. Office 2016 Türkçe Yazım düzeltme paketini indirdim ama çalışmadı. Kullanıcı benden bunu istityor ama bununla ilgili doğru düzgün bir yükleme bulamadık. Bununla ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim

Gönderildi : 10/04/2018 11:21

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Ofis programı içerisinden bunu yükleyebilirsiniz. Veya aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Ofis içerisinde ayarlar, dil bölümünde Türkçe nin yanında not installed yazar oraya tıklarsanız aşağıdaki sayfaya yönlendirileceksiniz.

https://support.office.com/tr-tr/article/office-i%c3%a7in-language-accessory-pack-82ee1236-0f9a-45ee-9c72-05b026ee809f?ui=tr-TR&rs=tr-TR&ad=TR

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 10/04/2018 12:39

(@BurakGoncu)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Hakan Bey teşekkürler yanıt için ama ben bunu denedim. Dosyayı indirip çalıştırdığımda Error code : 30029-1011 hatası alıyorum. Internet Bağlantınız yok ya da diskinizde yer yok diyor. Technet üzerinde de aynı sorunla karşılaşanlar var ama çözüm yo gibi. Muhtemelen setup dosyası ile ilgili bir bug mevcut. Ben ofisi vlsc üzerinden indirdim. Acaba vlsc üzerinde dil paketleri mevcut mudur ?

Gönderildi : 10/04/2018 15:33

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Bence sizin mevcut ofis sürümünde sorun var, VLC de olması lazım oradan indirmeyi deneyin.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/04/2018 00:03

Paylaş: