Forum

yandex kurumsal mai...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] yandex kurumsal mail hakkında

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
3,605 Görüntüleme
Gökhan GÖKTEN
(@iamgokhangokten)
Gönderiler: 11
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

şirket olarak yandex kurumsal mail kullanıyoruz. Admin kullanıcısı olarak hackedlandınız ve (Your account was registered via a third-party domain. Please contact the administator of this domain to recover access). hatasını alıyorum. Yandex destek'e kurumsal vergi levhası kullanıcı outlok gorselını we web sıtesı admın panel gorselını koydum. 
Farklı bır sekılde girebilme ihtimailim var mıdır.?

Bu konu 12 ay önce Hakan Uzuner tarafından düzenlendi

Gönderildi : 03/05/2023 12:56

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Maalesef, Yandex mail hesabınızın yöneticisi olarak, Yandex destek ekibi tarafından talep edilen belgeleri sağlamadan veya hesabınızın kaydolduğu üçüncü taraf alan adı yöneticisi ile iletişime geçmeden hesabınıza erişim kazanmanız mümkün değildir.

Ancak, Yandex destek ekibiyle iletişim kurduğunuzda, hesabınızın güvenliğini sağlamak için ek güvenlik önlemleri alınabilir ve hesabınızı korumak için önerilerde bulunabilirler.

Bu nedenle, Yandex destek ekibiyle iletişim kurmanızı öneriyorum. Hesabınızın güvenliğini sağlamak için gerekli adımları atacaklardır ve sorununuzu çözmek için size yardımcı olacaklardır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/05/2023 19:28

Paylaş: