Forum

Outlook bağlantı so...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook bağlantı sorunu

2 Yazılar
2 Üyeler
2 Likes
694 Görüntüleme
(@unalatasoy-2)
Gönderiler: 48
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar outlook da şöyle bir sorun yaşanıyor ne yaptıysam düzeltemedim biraz araştırdım 

Dosya > Seçenekler > Güven Merkezi > Güven Merkezi Ayarları > HTML E-Posta İletilerindeki Veya RSS öğelerindeki resimleri otomatik olarak indirme seçeneğinin işaretini kaldırmanız yeterli olacaktır.

Gibi bir çözüm önerisi var daha önceden forumda yaşayan da olmuş fakat bende de düzelmedi bu sorun 

Baştan kaldırdım kurdum outlook açılıyor fakat gelen kutusunda bır maıle tıkladıgımda karşıma dırek bu  çıkıyor yardımcı olacak kısılere sımdıden tesekkur ederım .

ssd

Gönderildi : 26/02/2020 19:36

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4298
Co-Helper

O seçeneğin altında bir seçenek daha var o da seçili olmasın. RSS feeds temizleyin.

To configure this option in Outlook 2010 and Outlook 2013, follow these steps:

1. Click on File, then click Options.
  2. Click Advanced.
  3. Click to enable Synchronize RSS Feeds to the Common Feed List (CFL) in Windows.

burada ki 2 seçenekte seçili olmamalı.
/cleansharing parametresini deneyin.

Yine olmazsa o mailin sahibi güvenilir gönderenlere ekleyin. outlook /resetfolders ile açın.
Son olarak profili tekrar oluşturun indeksleme kaynaklı da olabiliyor bu problem.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 26/02/2020 21:41

Paylaş: