Forum

Exchange veya 365 İ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange veya 365 İmza Hk.

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
482 Görüntüleme
(@sercandemiroz)
Gönderiler: 78
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Rules yazarak otomatik imza tanımladım, her mailin altına otomatik imza basıyor sıkıntı yok.

Fakat örneğin sercan kullanıcısı mail attı, ali kullanıcısı cevapladı imzayı yine en alta basıyor. Mailin en altına değilde cevap yazdığı yazının altına çıkmasını nasıl sağlayabilirim, bilgisi olan varmı?

Teşekkürler..

Gönderildi : 01/02/2017 19:50

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

cervap re: fw gibi kelimeler geciyor ise imza atma diye kural yazabilirsiniz

Gönderildi : 01/02/2017 20:55

(@sercandemiroz)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Yanlış anladınız sanırım imzaların sürekli çıkmaması için kural yaptık zaten ama onu istemiyorum.

Ör: Ben size mail attım en altta imza çıktı, siz bana cevap attınız yukarıdaki kural varsa tekrar imza atmıyor zaten, kural olmazsa da sizin imzanınızı da mailin en altına basıyor.

Benim istediğim siz cevapladığınızda cevabınızın hemen altında imza çıksın yani en alta değil cevabın altına çıksın istiyorum.

Gönderildi : 02/02/2017 15:03

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Siz sanırım yasal uyarı özelliği ile imza yaptınız herkeste aynı imza var doğru mu?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 02/02/2017 23:06

(@sercandemiroz)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Rıza bey,

Evet yasal uyarı şeklinde yaptım, ama herkezin isim ünvan vs. Dc üzerinden Çektiriyorum.

İmza her mailin en altına basıyor. Yığılmayı engellemek için de script yaptım sadece 1 tane basıyor.

Benim sorum cevaplanan maillerde de imza atmak ama en alta değil body içine.

Gönderildi : 09/02/2017 20:43

Paylaş: