Forum

Windows7 Pro SNGL O...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows7 Pro SNGL OLP NL Legalization Get Genuine

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
772 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba,

şirkete yeni toplama bilgisayarlar almayı düşünüyoruz. Elimizde ise open lisans olarak Windows7 Pro SNGL OLP NL Legalization Get Genuine lisansları mevcut. Şimdi benim sorum şudur. Bu lisans ile yeni toplayacağımız bilgisayarlara open lisans da almamız gerekir mi? (yani en azından bilgisayarın donanım parçalarının bulunduğu faturaya bir de windows 7 starter OEM ekletmemiz gerekir mi?). Yoksa bilgisayarları herhangi bir oem lisansı olmadan toplama yapıp bu lisansları direk olarak kullanabilir miyiz? Forumlarda çeşitli yorumlar okudum ama cevaplar biraz çelişkili geldiğinden sormak istedim.

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 09/08/2010 01:52

(@HakanAKGUN)
Gönderiler: 82
Estimable Member

Elinde bulunan lisansların faturası hangi tarihe ait?

Gönderildi : 19/08/2010 13:28

(@Anonim)

Open altında muhakkak bir işletim sistemi olmalı.

Gönderildi : 19/08/2010 13:45

(@FATMAYAZICI)
Gönderiler: 17
Eminent Member

Merhaba ,

Windows7 Pro SNGL OLP NL Legalization Get Genuine GGWA  mevcut lisanssız makineleri lisanslamak için alınır. Yeni makineye de alınabilir ama daha maliyetli olur .Oem mantığındadır yani makine bozulunca ya da değiştiğinde başka pc ye aktarılamaz. Önemli özelliği firma adına geliyor oluşudur.

Özetle;

Yeni makine alınacak ise oem lisans alınmasında fayda var.

Gönderildi : 20/08/2010 12:35

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Lisansları aldığım Treo bilgisayarla konuştum. Yeni toplayacağınız makinalar içinde bu lisansların geçerli olduğunu belirtti.

Gönderildi : 23/08/2010 11:55

Paylaş: