Forum

Android Cihazlarda ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Android Cihazlarda uygulamaların kendiliğinden kapanıp çökme problemi ve Çözümü

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,426 Görüntüleme
(@suleymank)
Gönderiler: 14
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Dün geceden başlayan ve bu sabah can sıkıcı bir hale android telefonlardaki problem ile ilgili bu ipucunu paylaşıyorum. Yaşanan problem güncelleme ile ilgili bir durum ve bir çok uygulamanın açılıp kapanmasına ve hata vermesine sebep olmaktadır.

bilgilendirme

Güncellemelerin tam olarak tamamlanması gerekmektedir, özellikle Android System WebView güncellemesini yaparken hata vermesi veya güncellemeyi çekememesi gibi durumlar olabiliyor. Tekrar tekrar deneyerek bunu da tamamlayıp en sonunda cihazı yeniden başlatarak sorunu çözebilirsiniz.

Gönderildi : 23/03/2021 12:59

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Selam, başlık çok mu genel olmuş? Hangi sorun?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/03/2021 13:18

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Sanırım konu bu

Garip Bir Android Bug'ı Uygulamaların Çökmesine Sebep Oluyor - ÇözümPark (cozumpark.com)

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/03/2021 13:18

(@suleymank)
Gönderiler: 14
Eminent Member
Konu başlatıcı

@hakanuzuner evet biraz genel olmuş Hakan hocam 🙂 uyarı gelince fark ettim düzeltiyorum.

Gönderildi : 24/03/2021 16:11

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Süleyman,

Elinize sağlık.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 24/03/2021 16:22

Paylaş: