Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hosting Tavsiye

10 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
537 Görüntüleme
(@berk_yildiz)
Gönderiler: 392
Honorable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar,

Tavsiye edebileceğiniz hosting firması yada sanal sunucu kiralayıp hosting işlemlerini yapılandırabileceğim firma önerebilir misiniz?

Teşekkürler.

Gönderildi : 10/02/2016 17:12

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

Eskiden olsa sadecehosting derdim ama artık markum derim...

Gönderildi : 10/02/2016 17:16

(@berk_yildiz)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Neden markum? Ayrıca sadece hosting de bir sıkıntı mı yaşadınız? 

Sanal sunucu için de markum mu? Yoksa sadece hosting için mi?

Gönderildi : 10/02/2016 20:27

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

MArkumun hostingi kullanışlı ve hızlı. Fakat sunucu için azure tercih etmeniz daha iyi olacağı kanaatindeyim.

Sadecehosting detsek konusunda sıkıntılar yaşadım son zamanlarda, özellikle satışı sonrası.

Gönderildi : 10/02/2016 20:31

(@okanozbey)
Gönderiler: 1308
Okan ÖZBEY

Merhaba,

Bir hosting firması çalışanı olarak objektif yaklaşmak istiyorum. 

Emrah bey arkadaş Hosting vs. satış yapmak için sunucu almak istiyor. Yapacağı hosting satışından gelen kâr azuredaki bir sunucu maliyetini karşılamaz. Karşılarsada zaten kârı azalır 🙂

Azure şuan türkiye standartlarında kobiler için bile zar zor karşılanabilecek bir maliyet şu an. 

Yani Azure sağladığı alt yapıyı türkiyedeki hosting firmalarıda hemen hemen sağlayabilirler. Ancak bu da maliyetleri oldukça yükseltir ve Azure yani Microsoft gibi bir firma ile Türkiyedeki bir hosting firmasının aynı rakamlar ile rekabet etmesi oldukça zor 🙂 

Ne kadar ekmek o kadar köfte olarak düşünebiliriz 🙂  O yüzden Sunucu tarafında Azure ile hosting firmalarının kıyaslanması doğru değil bana göre. 

www.okanozbey.com

Gönderildi : 10/02/2016 20:43

(@berk_yildiz)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Ziya bey, yani sizin tavsiyeniz ne olur 🙂

Gönderildi : 11/02/2016 11:41

(@okanozbey)
Gönderiler: 1308
Okan ÖZBEY

Benim hosting firması önermem hoş olmaz 🙂 

www.okanozbey.com

Gönderildi : 11/02/2016 12:04

(@sezginozguler)
Gönderiler: 64
Estimable Member

merhaba ,

Buradan reklam yapmam etik olmayabilir belki ama türkiyede hosting işini iyi yapan demek satış sonrası destek ve süreklilikten geçiyor.Bu konuda kendimize güveniyoruz.Dilerseniz yardımcı olabiliriz.

Gönderildi : 25/02/2016 19:58

(@eraytufeksever)
Gönderiler: 14
Active Member

Ben radore'yi tek geçiyorum. Herşeyiyle mükemmel firma. Tabiki bunlar şahsi fikirlerim.  Sorun yaşamış arkadaşlar illa ki vardır ama firma olarak orayla çalışıyoruz. Reklam yaptığım düşünülmesin.

Gönderildi : 27/02/2016 16:21

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

İyi olmayan zaten tutunamıyor. Sadece Hosting, Radore, Markum, bunlar iyi hostingler.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 27/02/2016 23:54

Paylaş: