Forum

Plesk'te Suspend Pa...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Plesk'te Suspend Page Sorunu

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
379 Görüntüleme
(@quietman)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar. Kendime ait bir reseller hesabı kullanmaktayım. Şöyle bir problemim vardır ancak çözemedim... Bir hosting hesabını suspend ediyorum bir süre suspend ettiğim web sitesine girdiğimde "Default Plesk Page" çıkıyor... Buraya kadar herşey normal ancak bir süre sonra (birkaç saat) hiçbir şey açılmıyor. Sanırım 503 hatası ancak onuda bulamadım... Bunun sebebi ne olabilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Firefox'tan girmeye çalıştığımda "Sunucu Bulunamıyor - www.xxx.com konumundaki sunucu bulunamıyor. Ayrıca plesk'in en güncel versiyonunu kullanıyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Gönderildi : 20/07/2011 21:49

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1935
VMware Guru

Sayfalarınızda yönlendirme falan mı var?

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 21/07/2011 13:09

(@quietman)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar. Öncelikle ilginize teşekkürler. Herhangi bir yönlendirme mevcut değil...

Gönderildi : 21/07/2011 17:23

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2209
Illustrious Member

Merhabalar. Öncelikle ilginize teşekkürler. Herhangi bir yönlendirme mevcut değil...

Peki sayfa görüntülenmeme sorunu yaşadığınız DNS kayıtları aktifmi oluyormu ona baktınız mı ?

İşletim sistemi ve hangi DNS servsinide kullandığınızı belirtirseniz daha iyi olur.

Gönderildi : 21/07/2011 19:29

(@lersoy)
Gönderiler: 8
Active Member

Merhabakonu açık kalmış, problemi çözdüyseniz bildirebilir misiniz?

Konu için araştırma yapıyorum. Pozitif bir bilgi paylaşımı olursa memnun olacağım.

Gönderildi : 25/09/2011 13:53

Paylaş: