Forum

Hosting Firması tav...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hosting Firması tavsiye

9 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
506 Görüntüleme
(@seyfullahtanriverdi)
Gönderiler: 362
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Çözüm Park ailesi firmamızın mail ve site yayını simternet şirketince yayınlanmaktaydı.Firma Hosting hizmetlerini 2011 yılı itibariyle bitirecektir. Bu durumda benim hostingi taşımam gerekmektedir.Daha önce Natro firmasından alan adı almıştım. Bu firma hakkında bilgisi olan varmı. Mail ve site trafiğini iyi sağlarmı veya güvenilir sağlam bir hosting firması tavsiye edebilirmisiniz.Mail olarak şuan 70 'e yakın mail adresimiz var. günlük mail trafiğmiz olmaktadır. Siz değerli büyüklerimizin önerilerini bekliyorum.

Gönderildi : 13/09/2010 18:57

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba, Doruk netin hizmeti güzel.Bunun dışında kriweb iyi çalışıyor.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/09/2010 19:09

(@muratusen)
Gönderiler: 248
Reputable Member

Merhaba Çözüm Park ailesi firmamızın mail ve site yayını simternet şirketince yayınlanmaktaydı.Firma Hosting hizmetlerini 2011 yılı itibariyle bitirecektir. Bu durumda benim hostingi taşımam gerekmektedir.Daha önce Natro firmasından alan adı almıştım. Bu firma hakkında bilgisi olan varmı. Mail ve site trafiğini iyi sağlarmı veya güvenilir sağlam bir hosting firması tavsiye edebilirmisiniz.Mail olarak şuan 70 'e yakın mail adresimiz var. günlük mail trafiğmiz olmaktadır. Siz değerli büyüklerimizin önerilerini bekliyorum.

Merhaba,

Fiyat konusu sorun değil ise Natro son derece iyidir.

DorukNet'in mail sunucuları ile ilgili aklımda soru işaretleri var, örneğin şirketinizde BlackBerry BIS kullanıcısı varsa DorukNet mail sunucuları kaynaklı problem çıkabiliyor ve kendileri sorun çözme yolunda çok proaktif davranmıyorlar.

Natro kullandığım zamanlarda hiç problem yaşamadım, sorduğum sorularada proaktif yaklaşımlarla yanıtlar aldım, şahsen ben memnundum.

Saygılar..

Gönderildi : 14/09/2010 12:36

(@recepyuksel)
Gönderiler: 1893
Üye

Merhaba,

Agorahosting firması ile uzun zamandır çalışan tanıdıklarım var. Sorun yaşadıklarını hatırlamıyorum. http://www.agorahosting.net/

Saygılarımla

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/09/2010 17:48

(@seyfullahtanriverdi)
Gönderiler: 362
Honorable Member
Konu başlatıcı

Herkese değerli cevaplarından dolayı tek tek teşekkür ediyorum.Vermiş olduğunuz bilgilere istinaden firmalarla görüşüp değerlendireceğim.

Gönderildi : 15/09/2010 14:23

(@ceyhuncamli)
Gönderiler: 184
Estimable Member

Natro oldukça iyidir. Doruk.net'te iyi bir firma fakat spam konusunda ciddi sıkıntıları var. Sorun yaşamak istemiyorsanız Natroyu tercih edin

Gönderildi : 15/09/2010 14:31

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Doruk.net'in spam ve mail alma gibi sorunları sizi çok yoracaktır. Natro'yu önerebilirim. Ayrıca sadecehostinig ile de görüşebilirsiniz.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 20/09/2010 02:14

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Natro[Y]

Gönderildi : 20/09/2010 02:41

(@salihayik)
Gönderiler: 22
Eminent Member

Hosting ve E-Mail için Radore Hosting'i deneyebilirsiniz.

Microsoft Exchange Server ve Linux Qmail üzerinde e-mail çözümleri sağlanıyor.

Firma ile iletişime geçerek teklif talep edebilirsiniz.

Gönderildi : 01/10/2010 02:40

Paylaş: