Forum

Başlangıç IDM ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Başlangıç IDM ve igfxEM.exe sorunu

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,717 Görüntüleme
(@FarukAtilgan)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Bilgisayar her açıldığında altta linkini verdiğim resimde ki iki hatayı alıyorum ne yaptıysam düzelmedi interneti alt üst ettim bulduğum çözümleri uyguladım ama yok ikiside hala duruyor..İşletim sistemi Windows 8 64 bit

İlginiz için teşekkürler 

Gönderildi : 12/12/2014 02:42

(@yasarkiyak)
Gönderiler: 507
Honorable Member

igfxEM.exe is part of Intel(R) Common User Interface and developed by Intel Corporation diyor. Intel tarafını (muhtemelen driver cdnizdedir) tekrar kurun onarın yada msconfig den başlangıçtan kaldırmayı deneyin. Internet Download Manager hata vermiş, yeniden kurun ya da kaldırın. IDM lisanslı değilse yapılacak çok fazla birşeyiniz yok, lisanslı tavsiyemizdir, lisanslı ise destek alabilirsiniz zaten.

Gönderildi : 14/12/2014 17:41

(@FarukAtilgan)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

igfxEM.exe is part of Intel(R) Common User Interface and developed by Intel Corporation diyor. Intel tarafını (muhtemelen driver cdnizdedir) tekrar kurun onarın yada msconfig den başlangıçtan kaldırmayı deneyin. Internet Download Manager hata vermiş, yeniden kurun ya da kaldırın. IDM lisanslı değilse yapılacak çok fazla birşeyiniz yok, lisanslı tavsiyemizdir, lisanslı ise destek alabilirsiniz zaten.

Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Msconfigten Intel ile ilgili herşeyi kaldırdım ama hala sorun devam ediyor tam olarak neyi tekrar kuracağımı anlamadım Intel ile ilgili çok seçenek görünüyor ama en azından bir fikir edindim sayenizde şimdi çaresine bakacağım...

Idm için ben zaten lisanslı kullanıyorum ama bu bilgisayar babama ait ve çok kullanmıyor arada sırada Idm'ye işi düşüyor o yüzden ayrı lisans ücreti biraz lüks kaçar diye düşündük 🙂 

Gönderildi : 15/12/2014 05:30

Paylaş: