Forum

exchange pop3 conne...

Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange pop3 connector

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
396 Görüntüleme
(@Serkan.yildirim)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar sistemimde windows small busıness server 2003 kullanmaktayım deneme.com.tr olarak aldığım hostingimin sistemimdeki exchange de tutulmasını istiyorum SBS deki pop3 connector kullanarak hosting firmasından exchange ime mailleri çektiğim zaman şubelerimdeki kullanıcılar outlook kullanarak maillere erişmek istiyor kullanıcılar mailleri hosting firmasındanmı yoksa sistemdeki exchange denmi alır? Çünkü ben exchange kullanıcılarıma forwarding gorevler gibi  alanlar tanımladım subelerin exchange ile entegreli çalışması için ne yapmalıyım?

Teşekkür ederim..

Gönderildi : 19/12/2008 21:32

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Merhaba Pop 3 connector ile exchange mailleri pop sunucusundan alır , kullanıcılar da exchange den alır

subelerin entegre çalışmasından kasıt şubelerde exchange varmı ? ya da entegreden kasıt sadece pop mailleri indirmekse o zaman pop3 connector yeterli

Gönderildi : 19/12/2008 21:51

(@Serkan.yildirim)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

şubelerimde exchange yok sadece xp üzerinde outlook 2003 bulunmakta entegreden kastım exchange server kurulu merkezimde paylaşılmış olunan ortak klasorler,görevler gibi alanların uzak şubelerde görünebilmesi birnevi owa gibi kullanmak

Gönderildi : 19/12/2008 22:01

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Paylaş: